PODPOWIEDZI:

Nowe szaty Felixa SEBO 1 Premium

Nowe szaty Felixa SEBO 1 Premium

Odkurzacz SEBO Felix 1 Premium jest już dostępny w odświeżonym designie. Sprzęt przeznaczony dla alergików można nabyć w czterech nowych kombinacjach kolorystyczno-wzorniczych. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać potrzebom jak najszerszej liczby osób.

Z tego względu cztery nowe wzory filtrów elektretowych Felixa 1 Premium zostały wykreowane zgodnie z nowymi trendami modowymi. Trafiając pod strzechy, wpiszą się w wystrój, który zapewne wielu już w jakimś stopniu wprowadziła do swojego domu. Firma od lat stawia nie tylko na filtrującą funkcję odkurzaczy, ale i na estetyczną.

Jakie nowe wzory SEBO Felix 1 Premium?

Wśród proponowanych przez firmę SEBO nowych rozwiązań w kwestii designu ich produktu klasy premium, pojawiają się następujące warianty:

  • Felix 1 Premium Oriental - w teorii przeznaczony dla miłośników sztuki Dalekiego Wschodu. W praktyce to biały filtr z naniesionym nadrukiem niebiesko-błękitno-białych kwiatów. Stylizowany na akwarele.
  • Felix 1 Premium Wild - klasyczna panterka. Białe tło z czarnymi łatami. Według producenta trendy modowe wiosna/lato 2019 wskazują, że wzory zwierzęce są odpowiednim i ponadczasowym kierunkiem.
  • Felix 1 Premium Rose - jak sama nazwa wskazuje, jest to motyw różany. Białe, różowe i czerwone róże. Dla miłośników tych kwiatów.
  • Felix 1 Premium Heart - wzór czarnych pasków i serc. Kojarzy się raczej uniwersalnie, podobny da się znaleźć w większości sieciówek z masowo produkowanymi elementami wystroju dla domu.

Nowe wzory Felixa SEBO 1 Premium

Dla kogo jest SEBO Felix 1 Premium i ile kosztuje?

Odkurzacz przeznaczono dla osób cierpiących z powodu alergenów wziewnych. Zastosowano w nim system filtracji klasy S. Co to oznacza? Tyle, że filtr zatrzyma co najmniej 99,9 % cząsteczek większych niż 0,3 mikrona. Pyłki i roztocza są większe od 1 mikrona, a większość bakterii mieści się w podanym przez producenta przedziale, więc sprzęt powinien pomóc na przykład osobom z astmą.

Podobne urządzenia nastawione na filtrowanie powietrza znajdziesz przeszukując nasz ranking odkurzaczy.

Warto też dodać, że odkurzacz wyposażono w rozbudowany zestaw akcesoriów. Wraz z produktem nabywca dostaje szczotki w różnych rozmiarach i elektroszczotkę odkurzającą z wyższą mocą. Wśród możliwych do zakupienia dodatków znajduje się parę nietypowych - na przykład polerka do wygładzania podłóg.

Odkurzacze są już dostępne na polskim rynku. Producent proponuje cenę detaliczną (z uwzględnionym VAT-em) ustaloną na poziomie 1999 złotych.

Zobacz też: Test Odkurzacza pionowego SEBO Felix 1 Premium

blog comments powered by Disqus
Nowe szaty Felixa SEBO 1 Premium