PODPOWIEDZI:

Lenovo Poszerza Linię Tabletów z Rodziny TAB3!

Lenovo Poszerza Linię Tabletów z Rodziny TAB3!

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną informację bezpośrednio od samego giganta, jakoby właśnie rozszerzył swoje przepastne już portfolio urządzeń mobilnych o dwa nowe tablety! Modele, które postaram się Wam przedstawić, z pewnością przypadną do gustu nawet tym wymagającym użytkownikom. Gotowi na szybką porcję informacji? Zaczynamy!

Można śmiało powiedzieć, że tablety w pewnym stopniu zinformatyzowały domy przysłowiowych kowalskich. Obecnie każdy niezależnie od wieku, ma tablet i połączenie z internetem w swoim domu. Dlaczego ludzie wolą je od np. laptopów czy od coraz to mniej popularnych “stacjonarek”? Powód jest prosty - mobilność. Tablet to zwykle niewielkie urządzenie o niskiej wadze, które bez problemowo mieści się torbie, plecaku czy nawet nieco większej kieszeni. Przydaje się w domu, w pracy, a coraz częściej nawet dzieciom w szkołach!

Zapraszamy Was na cotygodniowy Videonews!

tab3 a8


Jednakże, po tej małej dygresji przejdźmy do konkretów i owych dwóch modeli tabletu z serii TAB3 od Lenovo! Mowa tutaj o modelach takich jak Lenovo TAB3 A7 LTE oraz Lenovo TAB3 A8 LTE. Jak już zapewne się domyśliliście, oba urządzenia różnią się głównie rozmiarem ekranu. Pierwszy z nich to 7 - calowy tablet o rozdzielczości ekranu wynoszącej HD 720p. Matryca została wykonana w dość popularnej technologii IPS i raczej nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ciekawostką jest to, że TAB A7 LTE ma specjalną powłokę hudrofobową wykonaną w technologii P2i oraz certyfikat IP52. Dzięki temu, nasze urządzenie jest wytrzymałe na skutki atmosferyczne oraz nadmierne zabrudzenia!

tab3 a7
 

Masz zamiar dokonać zakupu talbetu od Lenovo, ale w nieco niższej cenie? Co powiesz na to!

Sercem tabletu stał się procesor czterordzeniowy MediaTek o taktowaniu 1 GHz, który wspierany jest przez 1 GB RAM oraz 16 GB ROM. Dodatkowo, w modelu tym zamieszczono dwa aparaty o rozdzielczości 5 i 2 mpix, akumulatorek o pojemności 3450 mAh oraz system Android w wersji 6.0 Marshmallow. Jeśli chodzi o model z 8 - calowym ekranem, to sprawa wygląda wręcz identycznie w kwestii zawartości. Różnicą pomiędzy modelami jest 2 GB pamięci RAM, wbudowana technologia Dolby Atmos, tryb multi-user oraz akumulatorek o pojemności 4290 mAh. Ponadto, Lenovo zaimplementowało w tablecie aplikację Lenovo SYNCit do tworzenia kopii zapasowych, zaś do udostępniania multimediów umieszczono aplikację SHAREit.

tab3 a8 #2


Telewizory TANIEJ w Media ExpertObydwa urządzenia mają wspomnianą już technologię LTE 4G, Bluetooth, WiFi, GPS oraz radio FM. Być może, specyfikacja tych tabletów nie powala nas na kolana, ale z pewnością ich cena wniesie znacznie więcej! Bowiem, model z 7-calowym ekranem kupimy już w cenie ok. 599 złotych, zaś wariant o 8-calowej matrycy już za cenę ok. 749 złotych! Przyznacie, że ceny prezentują się nader okazale. Standardowo już zapraszam Was do komentowania, zajrzenia na nasze forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Lenovo Poszerza Linię Tabletów z Rodziny TAB3!