PODPOWIEDZI:

Masz Chrapkę na Watch Dogs 2? Nvidia Ma Coś Dla Ciebie!

Masz Chrapkę na Watch Dogs 2? Nvidia Ma Coś Dla Ciebie!

Jeżeli w najbliższym czasie planujecie zakup jednego z obecnie najwydajniejszych układów graficznych od zielonej ekipy Nvidia i myślicie jednocześnie o zakupie gry Watch Dogs 2, która trafi niebawem do sprzedaży... koniecznie musicie zastanowić się nad zakupem jednego z wybranych modeli kart GeForce! Zainteresowani? Zapraszam!

Tego typu promocje zdarzają się niezwykle rzadko. Jeśli już to zwykle z nieco ograniczonym czasem ich trwania lub też z ograniczeniem polegającym na ilości sprzedanych produktów wchodzących w skład promocji. Nie tym razem, bowiem Nvidia stanęła na wysokości zadania i ma dla nas niezwykłą promocję, obok której nie warto przejść obojętnie!

watch dogs 2

Jak dobrze wiemy, zarówny tydzień odbędzie się oficjalna premiera gry traktującej temat hackerstwa. Wielu z Was z pewnością jeszcze pamięta poprzednią część tej serii, która ostatecznie nie została okrzyknięta swego rodzaju objawieniem, jak można było przypuszczać po obejrzeniu różnej maści materiałów. W pierwszej części zabrakło owych "wodotrysków", ale tym razem będzie z goła inaczej, więc warto się grą niejako zainteresować.

watch dogs #2

Przechodząc jednak do meritum. Otóż, z oficjalnych ustaleń firmy Nvidia, jeden z największych producentów kart graficznych poinformował nas o wyjątkowej promocji, która jest blisko związana z karatami GeForce GTX 1070 oraz GeForce GTX 1080! Obie jednostki to niezwykle trwałe urządzenia, które pozwolą na płynne granie w możliwie najwyższych ustawieniach graficznych. Zatem, jeśli zdecydujemy się na zakup jednej z podanych, wówczas Nvidia obdaruje nas kodem Uplay do gry Watch Dogs 2! 

watch dogs 3

Taka wiadomość z pewnością ucieszy część z Was! Nic zatem nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z owej promocji. Ale, ale! Minusem jest fakt iż, promocja trwa od dziś do 19 grudnia, co może pewnym osobom nieco pokrzyżować plany. Co Wy na to? Czy warto zainwestować te kilka tysięcy złotych w ten model pojazdu? Zapraszam Was gorąco do komentowania, zerknięcia na nasze przepastne forum oraz byście pozostawili po sobie łapkę w górę! ;) 

blog comments powered by Disqus
Masz Chrapkę na Watch Dogs 2? Nvidia Ma Coś Dla Ciebie!