PODPOWIEDZI:

Apple Skutecznie Wyprzedza Naczelną Konkurencję!

Apple Skutecznie Wyprzedza Naczelną Konkurencję!

Wydawać by się mogło, że ten koncern z Cupertino nie ma najmniejszych szans by znów stać się liderem rynku mobilnego. Smartfony rodem z Chin tak bardzo rozgościły się na rynku, że nikt nie wierzył by Apple znowu stanęło na czele rankingów, a jednak stało się coś nieoczekiwanego...

Takiego obrotu spraw z pewnością się nie spodziewaliście?! Do niedawna dane ukazujące zyski ze sprzedaży urządzeń pokazywały, że liderami są Chińscy producenci tacy jak Huawei, Lenovo czy też rosnący w siłę Xiaomi. Przeprowadzone niedawno najnowsze badania dowodzą, że na czele najlepiej sprzedawanych egzemplarzy urządzeń mobilnych stoi firma z Cupertino!

Zastanawiasz się nad tym jak uzyskać tzw. "film-look?" Tutaj znajdziecie pełne rozwiązanie!

iphone 1

Sprawa rozchodzi się o wyniki z trzeciego kwartału, które są najsmutniejszą informacją dla koreańskiego Samsunga. Dlaczego? Bowiem, wg danych firmy Strategy Analytics, wyniki Samsunga wyniosły go daleko poza podium! Na trzecim miejscu wylądował Oppo z wynikiem ok. 200 mln USD oraz udziałem w kwestii ilości sprzedanych urządzeń na poziomie 2,2%. Na trzecim miejscu znalazła się firma Vivo z wynikiem identycznym jak poprzednik.

iphone 2

Masz chrapkę na nowego iPhone"a? Sprawdź koniecznie najniższą cenę na rynku!

Miejsce drugie przypadło firmie Huawei, która zdołała sprzedać również ok. 200 mln dolarów oraz osiągnąć wynik udziału w rynku na poziomie 2.4%. Trzeba przyznać, że producent ten zasłużył sobie na tego typu wynik, ale brakuje mi tutaj jeszcze równie zasłużonego Xiaomi! Nie sądzicie? Czy firma pokroju Xiaomi ma szansę jeszcze się wybić spośród konkurencji? Nic nie jest wykluczone...

tabelka z wynikami


Ekspresy do Kawy

Co jest wykluczone to na pewno fakt, iż Samsungowi nie uda się doścignąć swojego największego jak dotąd rywala z mobilnego podwórka. Wierząc wynikom na trzeci kwartał bieżącego roku, Apple udało się sprzedać słuchawek na kwotę 8,5 mld! Jest to 91% całej sprzedaży na ten okres trzech miesięcy. Co się stanie pod koniec roku? Role odwrócą się? Bardzo bym wątpił, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Co o tym wszystkim sądzicie? Zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;) 

blog comments powered by Disqus
Apple Skutecznie Wyprzedza Naczelną Konkurencję!