PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki najtańszy smartfon do 500 zł?

Szykuje Się Wielka Premiera od Xiaomi!

Szykuje Się Wielka Premiera od Xiaomi!

Znaki zarówno na niebie jak i na ziemi mówią, iż niebawem zostanie nam zaprezentowane coś wyjątkowego! Już jutro na specjalnie przygotowanym pokazie w New Delhi przyjdzie nam zobaczyć nowe urządzenia, a w tym m.in. Xiaomi Redmi Note 4. Jak się jednak okazuje, nie ten smartfon będzie gwoździem programu...

Za nami pierwsze targi technologiczne, a przed nami kolejne, na których najbardziej znani producenci zaprezentują swoje najnowsze dzieła w postaci smartfonów. Jednakże, zanim do tego dojdzie, w międzyczasie pewni konstruktorzy na specjalnie przygotowanych Eventach, zaprezentują nam swoje nowości bez zbędnej zwłoki. Znany i lubiany przez nas Xiaomi, już jutro przedstawi nowy model smartfonu ze znanej nam serii Redmi Note!

Masz zamiar wyposażyć się w niezwykle prostą komórkę? Wpierw zobacz recenzję tego modelu!

xiaomi redmi note 4x

Na wstępie warto zaznaczyć, że tenże model nie będzie przysłowiowym gwoździem programu! Co prawda, Xiaomi Redmi Note 4X był już wielokrotnie zapowiadany, tak bardziej niż pewne jest pojawienie się pewnego rodzaju niespodzianki ze strony Azjatów. Nim jednak powiemy cokolwiek odnośnie tajemniczej niespodzianki, warto zaprezentować najbardziej prawdopodobną specyfikację modelu Redmi Note 4X, która prezentuje się następująco:

Polujesz na smartfona z serii Redmi? Popatrz na to!

  • Ekran:5.5 - cala Full HD
  • Procesor:Snapdragon 653
  • RAM:4 GB
  • ROM:32/64 GB
  • System:Android 6.0.1 Marshmallow
  • Aparat Główny:13 mpix
  • Akumulator:4000 mAh

Zaznaczam, że te dane nie są w stu procentach pewne! Tego i znacznie więcej dowiemy się na wspomnianym na początku Evencie w Indiach. Co jeszcze przyjdzie nam zobaczyć? Wielu spekuluje nad zaprezentowaniem przez Chińczyków flagowego następcę modelu Mi 5S, a konkretnie mode Xiaomi Mi 6! W sieci już wcześniej nie brakowało plotek, jakoby Xiaomi miało zaprezentować nową słuchawkę "premium" przed największymi graczami rynku mobilnego. Czy jednak nie jest jeszcze za wcześnie? Tak pośpieszny ruch ze strony Chińczyków może zakończyć się w dwojaki sposób, czyż nie? Cóż, Xiaomi jest firmą na tyle prestiżową, że jego zarząd mógłby sobie pozwolić na taki ruch.

redmi note 4x


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Zatem, czy w New Delhi pojawi się wspomniany flagowiec? Niewykluczone, aczkolwiek bardziej obstawiałbym na prezentację jakiegoś rodzaju budżetowca. Nie pozostaje nam zbyt dużo czasu na gdybanie, a jeśli mówimy już o Xiaomi Mi 6, to warto wiedzieć, że słuchawka zostanie wyposażona w procesor Snapdragon 835. Obecnie model ten jest najbardziej wydajną jednostką spośród wszystkich dostępnych! Cóż, pozostaje jedynie zaczekać do dnia jutrzejszego na rozwój wydarzeń, a tymczasem zaproszę Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Szykuje Się Wielka Premiera od Xiaomi!