MyPhone Rumba - Tania Klasyka z Klapką

MyPhone Rumba - Tania Klasyka z Klapką

Zapomnijmy na chwilę o pogoni za nowymi technologiami. Puśćmy w niepamięć wyścig flagowców o prym na rynku nowoczesnych smartfonów. Dziś opowiem Wam o myPhone Rumba, który właśnie trafił do sprzedaży. Mimo, iż nie stanowi dla popularnych modeli żadnej konkurencji, może okazać się strzałem w dziesiątkę, kiedy przyjdzie wybrać telefon dla osoby starszej lub dziecka.

Klasyczna klapka

MyPhone Rumba to telefon klasyczny - podobne modele pamiętamy z dawnych lat, początków rynku telefonów komórkowych. Głównym elementem jest klapka, na której umieszczono klawiaturę. Mimo swojej prostoty, może pochwalić się niebagatelnym designem, kompaktowymi rozmiarami i przydatnymi funkcjami.

telefony myphone obok siebieSam telefon ma sprawiać wrażenie eleganckiego, poręcznego modelu. Czy to się udało? Oceńcie sami, ale w moim odczuciu użycie czerwonego koloru obudowy nieco mija się z celem. O wiele lepiej prezentuje się srebrna wersja. Przejdźmy jednak do rzeczy. Użyta klapka ma chronić ekran i ułatwiać obsługę. Tak jak w “dawnych” modelach, otworzenie jej powoduje odebranie lub zakończenie połączenia. Obsługę uprzyjemni też kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2.4” - zapewnia ona swobodny odczyt wiadomości i komfort użytkowania. To właśnie te cechy czynią Rumbę telefonem dobrym dla osób starszych. Miłym akcentem jest ekran wyświetlający ikony notyfikacji, znajdujący się na obudowie.

zamknięte telefony RUMBA obok siebie

Dodatkowe funkcje

Podstawowym elementem telefonu jest klawiatura, prosta i czytelna. Wzbogacają ją przyciski dodatkowe, którym można przypisać np. numery do szybkiego wybierania połączeń. Również opcja “fotokontakty” pozwala przypisać do klawiszy 1-8 numery telefonu do osób z książki adresowej i wzbogacić je o zdjęcie. Przydatną funkcją jest przycisk SOS. Upraszcza to znacznie informowanie bliskich o trudnej sytuacji, bądź niebezpieczeństwie. Po odpowiedniej konfiguracji, dłuższe wciśnięcie tego przycisku natychmiast wysyła sygnał alarmowy, bądź nawiązuje połączenie. Z dodatkowych funkcji telefonu warto wyróżnić aparat VGA, latarkę, zegar, kalendarz i kalkulator. W zestawie przychodzi do nas baza ładująca. Bateria o pojemności 800 mAh pozwala na użytkowanie aż do 7 dni!


Telefon jest już dostępny w sprzedaży. Tym, co wyróżnia go na tle konkurencji, to cena - w tym wypadku wynosi 149 zł Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more