PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie laptopy dla graczy |TOP 5|

Komputronik Uruchamia Przedsprzedaż Microsoft Surface Laptop

Komputronik Uruchamia Przedsprzedaż Microsoft Surface Laptop

W ofercie sklepu Komputronik pojawił się wyczekiwany sprzęt. Mowa o najnowszym dziecku Microsoftu - laptopie Surface. Informacja o powstaniu modelu spotkała się z niesamowitym zaciekawieniem publiczności. W dniu dzisiejszym rusza przedsprzedaż zaprezentowanego tydzień temu, ultralekkiego notebooka z nowym systemem Windows!

Przedsprzedaż Komputronika

Komputronik przygotował dwie wersje Microsoft Surface, różnią się one jedynie modułami pamięci oraz dysków. Już teraz możecie zamówić je na stronie sklepu, ale wysyłka nastąpi dopiero w połowie czerwca. Do wyboru jest platforma oparta o Intel Core i5 7200U (Kaby Lake, 2.5 GHz~3.1 GHz Turbo, 3 MB Cache) z 4 GB RAM i 128 GB SSD, oraz wersja 8 GB RAM i 256 SSD.

laptop surface

Laptop Surface tworzy 13,5-calowy, dotykowy wyświetlacz. Rozdzielczość tego ekranu to 2256x1504 pikseli. Warto wspomnieć, że szkło chroni Gorilla Glass 3. generacji. Do dyspozycji standardowe funkcji Wi-Fi (802.11ac) oraz Bluetooth 4.0 LE. Wyposażono go również w przednią kamerę full HD 720p z obsługą Windows Hello.

laptop surface od góry

Producent zapewnia, jakoby flagowy model miał pracować 14,5 godziny na jednym ładowaniu (i to przy odtwarzaniu wideo!). Surface zachwycać ma doskonałym wzornictwem - elegancka, aluminiowa obudowa nawiązuje do całej rodziny Surface. Samo urządzenie jest niezwykle lekkie - waży około 1,2 kg.

blog comments powered by Disqus
Komputronik Uruchamia Przedsprzedaż Microsoft Surface Laptop
Autor: Szymon Szott