MyPhone Hammer 3 - Wytrzymały Telefon za Niewielkie Pieniądze

MyPhone Hammer 3 - Wytrzymały Telefon za Niewielkie Pieniądze

Każdy z nas zna ten moment, czy to z autopsji czy z doświadczeń znajomych. Smartfon wyślizguje się z ręki i po krótkim locie upada na ziemię. W najlepszym wypadku skończy się to zbitą szybką. Gorzej natomiast, jeśli przestaje funkcjonować wyświetlacz lub całe urządzenie. Jednak firma myPhone znalazła na to rozwiązanie. Jakie? Przekonajcie się sami!

Pancerna premiera

Już jutro, tj. 18.05.2017 na rynek wchodzi myPhone Hammer 3 oraz 3+. Są to telefony komórkowe, charakteryzujące się niezwykle wysoką wytrzymałością. Nie są to tylko puste slogany, ponieważ myPhone Hammer może pochwalić się certyfikatem IP68, który potwierdza jego wodoszczelność i pyłoszczelność.

telefon hammer 3Na uwagę zasługuje wygląd telefonu. Widząc go, od razu zauważamy, że nie jest to zwyczajna konstrukcja. Sprawia on wrażenie solidnego i wytrzymałego - taki też jest. Obudowa podkreśla agresywność i dynamiczność. Wyświetlacz o wielkości 2,4 cala ułatwia natomiast obsługę. Sam producent mówi o swoim telefonie “pancerny”.

telefon hammer 3 ukos


Jeśli natomiast interesuje Cię tani telefon, jednak pancerna wytrzymałość nie jest Ci potrzebna - zerknij na inne modele myPhone!


Hammer 3 został wyposażony w naprawdę pokaźnych rozmiarów baterię. 2000 mAh mają zapewnić czas czuwania do nawet 10 dni! Sprawdzi się to szczególnie u profesjonalistów. Dla nich zaimplementowano również funkcję Dual SIM, która pozwala korzystać z dwóch kart jednocześnie, np. służbowej i prywatnej. Pamięć urządzenia można rozwijać do 32 GB, dzięki karcie mircoSD. Z dodatkowych funkcji raczej standardowo - latarka, radio FM, Bluetooth... Wersja 3+ została natomiast wyposażona w dostęp do sieci 3G, co pozwala na szybki transfer plików i przeglądanie WWW. Model ten został wzbogacony o aparat 2 Mpx i Hotspot Wi-Fi.


Ważnym elementem telefonu jest przede wszystkim jego cena - urządzenia mają być tanie. Sugerowana cena to 199 zł za wersję podstawową i 279 zł za model “plus”.


Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more