PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

Smartfon z Dużym Ekranem od myPhone Już w Biedronce!

Szybki spis treści
Smartfon z Dużym Ekranem od myPhone Już w Biedronce!

Tani smartfon z pełnym wachlarzem funkcji? Tak, to możliwe! Stara się to udowodnić polska firma urządzeń mobilnych - myPhone. Pisałem już wcześniej o telefonach tej firmy, jednak tym razem prezentują nam typowy smartfon, z dotykowym wyświetlaczem. Ponadto jest bardzo łatwo dostępny. Gdzie go kupić?

Kierunek Biedronka!

MyPhone obrało świetny kierunek, aby spopularyzować swoje produkty. Ich najnowsze dziecko - myPhone Q-Smart Plus - trafił dziś do sieci sklepów Biedronka. Sam telefon posiada duży, 5,5 calowy wyświetlacz IPS, który wykonano w oparciu o technologię 2,5D. Oznacza to mniej więcej tyle, że jest zaokrąglony. Najciekawszym jednak aspektem jest bateria o pojemności 3000 mAh, która ma pozwolić na działanie w trybie czuwania nawet do 12 dni!

q-smart bokiem

Q-Smart Plus jest skierowany dla osób, które potrzebują telefonu głównie do pracy, ale również zabawy. Wspomniany wyświetlacz bardzo dobrze odwzorowuje kolory oraz zapewnia szerokokątne widzenie. Technologia 2,5D nadaje efekt przestrzenności, wzbogacając oglądane treści. Aby telefon spełniał oczekiwania statystycznego klienta, wyposażono go w dwa aparaty - główny 5.0 Mpx oraz przedni 2.0 Mpx. Wykonywanie nimi zdjęć jest wspomagane przez system AF oraz lampę LED.

q-smart tyl i przod

Telefon jest również funkcjonalny. Oferuje Dual SIM, pozwalający jednocześnie korzystać z dwóch numerów telefonu, Bluetooth, Wi-Fi oraz GPS. Można powiedzieć, że to standardowy zestaw funkcji. Niemniej jednak, cieszy. Zwłaszcza przy tak tanim telefonie. Płynną pracę zapewnia 1 GBpamięci RAM oraz procesor - Quad Core. Nasze dane zgromadzi 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można poszerzyć o dodatkowe 32 GB dzięki karcie micro SD. Całość pracuje na Androidzie 7.0 Nougat oraz posiada certyfikację GMS (Google Mobile Services). Świadczy ona o legalnym i nieograniczonym dostępie do Sklepu Play.


q-smart tyl bok


myPhone Q-Smart Plus kupicie między 22 maja a 4 czerwca w Biedronce. Śpieszcie się jednak, ponieważ zapasy są ograniczone!

blog comments powered by Disqus
Smartfon z Dużym Ekranem od myPhone Już w Biedronce!
Autor: Szymon Szott