PODPOWIEDZI:

Nowy Mobilny Głośnik od Firmy Hykker Pojawi się w Biedronce!

Nowy Mobilny Głośnik od Firmy Hykker Pojawi się w Biedronce!

Właśnie otrzymaliśmy ważną informację, która może Was zainteresować! Bowiem, w najbliższym czasie pojawi się najnowszy mobilny głośnik znanej Wam firmy Hykker, który swą premierę będzie miał w sklepach sieci Biedronka! Co Wy na to?

Zanim jednak pośpieszycie zająć już kolejkę przed otwarciem najbliżej sytuowanego sklepu Biedronka, wpierw zerknijcie na ów produkt trzeźwym spojrzeniem! Jak doskonale wiecie, Hykker to niezwykle spopularyzowana ostatnio marka, która jest ściśle związana ze wspomnianą portugalską siecią. O jakości produktów tej marki mówi się różne rzeczy, ale nie można przez to skreślić każdego napotkanego produktu z tym logiem! 

nowość od hykkera w biedronce

Tak więc, mamy do zaprezentowania średniego rozmiaru mobilny głośnik, który nazwany został "Funky BT". Jak każdy tego typu mobilny głośnik, został wyposażony w niezwykle popularny moduł Bluetooth, poprzez który dla przykładu połączymy się z naszym smartfonem. Co więcej. ulubioną przez nas muzykę możemy z łatwością odtwarzacz przy pomocy wbudowanego slotu na kartę microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 32 GB. 

nowa okazja w biedronce

Pewnikiem jest, że zainteresuje Was sumaryczna moc tego małego głośnika, która w tym przypadku wynosi 6W. Co z zasilaniem? O to nie musicie się martwić, bowiem producent wyposażył ów model w ogniwo litowo-jonowe o pojemności 500 mAh. Wystarczy to na ok. 5 godzin ciągłej pracy. Co więcej, urządzenie podładujemy przy pomocy wbudowanego złącza USB. Warto również pamiętać, iż Funky BT możemy z łatwością wykorzystać jako odtwarzacz MP3, bowiem z łatwością możemy podpiąć słuchawki przy pomocy złącza Jack 3.5 mm. 

mobilny głośnik hykker funky bt


Cała konstrukcja została wykonana w dość oryginalnym stylu z solidnego tworzywa, która występuje w kilku przyjemnych dla oka kolorystykach.Głośnik będzie dostępny od 17 lipca w Biedronce w cenie 49,99 złotych! Promocja będzie trwała do 30 lipca lub wyczerpania zapasów. Co o tym myślicie? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki!

blog comments powered by Disqus
Nowy Mobilny Głośnik od Firmy Hykker Pojawi się w Biedronce!