Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce

Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce

Co możemy nazwać prawdziwym hitem 2017 roku? Na pewno zgodzicie się ze mną, że jedną z takich rzeczy będzie… fidget spinner. Ta ruchoma zabawka podbiła świat. Nie macie jeszcze swojego własnego spinnera? Czas to zmienić!

Wirujący Gadżet w niskiej cenie

Od jutra - 10 sierpnia br. - do oferty sieci sklepów Biedronka trafia rozchwytywany gadżet, Fidget Spinner. Jest to nowa zabawka od firmy Smarty. Posiada trzy ramiona oraz centralne łożysko ABEC-7, które ma zapewnić aż 2 minuty obrotów.

Fidget Spinnery od SmartyTwórcą zabawki była pierwotnie amerykańska inżynier Catherine Hettinger. To ona, w 1993 roku, złożyła wniosek patentowy na znanego nam dzisiaj fidget spinnera. Zabawka była przeznaczona dla osób chorych - głównie dla dzieci z autyzmem i ADHD. Obroty ramion miały polepszać koncentrację oraz redukować lęki i niepokój. Ciekawostką jest jednak fakt, że nie stwierdzono, w naukowy sposób, walorów terapeutycznych urządzenia. Mimo to, sprawia ona dużo radości dzieciom, jak i dorosłym.

Zabawa fidget spinnerami


Czy wiedziałeś, że fidget spinnery zostały zakazane już ponad 60 szkołach w USA? Gadżet zbyt mocno odwracał uwagę uczniów!


Fidget Spinner od Smarty

Smarty Fidget Spinner trafia do sklepów w pięciu różnych kolorach - białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym. Każdy będzie mógł wybrać dla siebie egzemplarz, który dopełni osobistą kolekcję. Całość jest solidna, szybka i waży 60 gramów.


Jeśli nie chcesz kupować spinnera to zawsze możesz ściągnąć aplikację na telefon!


Oferta Biedronki

Fidget Spinner od Smarty kosztować będzie 7,99 zł. Dostępny jest w Biedronce między 10 a 23 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more