PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce

Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce

Co możemy nazwać prawdziwym hitem 2017 roku? Na pewno zgodzicie się ze mną, że jedną z takich rzeczy będzie… fidget spinner. Ta ruchoma zabawka podbiła świat. Nie macie jeszcze swojego własnego spinnera? Czas to zmienić!

Wirujący Gadżet w niskiej cenie

Od jutra - 10 sierpnia br. - do oferty sieci sklepów Biedronka trafia rozchwytywany gadżet, Fidget Spinner. Jest to nowa zabawka od firmy Smarty. Posiada trzy ramiona oraz centralne łożysko ABEC-7, które ma zapewnić aż 2 minuty obrotów.

Fidget Spinnery od SmartyTwórcą zabawki była pierwotnie amerykańska inżynier Catherine Hettinger. To ona, w 1993 roku, złożyła wniosek patentowy na znanego nam dzisiaj fidget spinnera. Zabawka była przeznaczona dla osób chorych - głównie dla dzieci z autyzmem i ADHD. Obroty ramion miały polepszać koncentrację oraz redukować lęki i niepokój. Ciekawostką jest jednak fakt, że nie stwierdzono, w naukowy sposób, walorów terapeutycznych urządzenia. Mimo to, sprawia ona dużo radości dzieciom, jak i dorosłym.

Do zabawy fidget spinnerem dobra muzyka! Może bezprzewodowy głośnik?

Zabawa fidget spinnerami


Czy wiedziałeś, że fidget spinnery zostały zakazane już ponad 60 szkołach w USA? Gadżet zbyt mocno odwracał uwagę uczniów!


Fidget Spinner od Smarty

Smarty Fidget Spinner trafia do sklepów w pięciu różnych kolorach - białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym. Każdy będzie mógł wybrać dla siebie egzemplarz, który dopełni osobistą kolekcję. Całość jest solidna, szybka i waży 60 gramów.


Oferta Biedronki

Fidget Spinner od Smarty kosztować będzie 7,99 zł. Dostępny jest w Biedronce między 10 a 23 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce