PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce

Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce

Co możemy nazwać prawdziwym hitem 2017 roku? Na pewno zgodzicie się ze mną, że jedną z takich rzeczy będzie… fidget spinner. Ta ruchoma zabawka podbiła świat. Nie macie jeszcze swojego własnego spinnera? Czas to zmienić!

Wirujący Gadżet w niskiej cenie

Od jutra - 10 sierpnia br. - do oferty sieci sklepów Biedronka trafia rozchwytywany gadżet, Fidget Spinner. Jest to nowa zabawka od firmy Smarty. Posiada trzy ramiona oraz centralne łożysko ABEC-7, które ma zapewnić aż 2 minuty obrotów.

Fidget Spinnery od SmartyTwórcą zabawki była pierwotnie amerykańska inżynier Catherine Hettinger. To ona, w 1993 roku, złożyła wniosek patentowy na znanego nam dzisiaj fidget spinnera. Zabawka była przeznaczona dla osób chorych - głównie dla dzieci z autyzmem i ADHD. Obroty ramion miały polepszać koncentrację oraz redukować lęki i niepokój. Ciekawostką jest jednak fakt, że nie stwierdzono, w naukowy sposób, walorów terapeutycznych urządzenia. Mimo to, sprawia ona dużo radości dzieciom, jak i dorosłym.

Zabawa fidget spinnerami


Czy wiedziałeś, że fidget spinnery zostały zakazane już ponad 60 szkołach w USA? Gadżet zbyt mocno odwracał uwagę uczniów!


Fidget Spinner od Smarty

Smarty Fidget Spinner trafia do sklepów w pięciu różnych kolorach - białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym. Każdy będzie mógł wybrać dla siebie egzemplarz, który dopełni osobistą kolekcję. Całość jest solidna, szybka i waży 60 gramów.


Oferta Biedronki

Fidget Spinner od Smarty kosztować będzie 7,99 zł. Dostępny jest w Biedronce między 10 a 23 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

blog comments powered by Disqus
Kultowe Fidget Spinnery od Jutra w Biedronce