PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

IFA 2017 - Nowe Słuchawki od Sennheiser

IFA 2017 - Nowe Słuchawki od Sennheiser

Kolejna cegiełka na targach IFA 2017 - tym razem firma Sennheiser. Wszyscy kojarzymy markę ze świetnymi słuchawkami. Nie zmienia się to w Berlinie, a nowe produkty uzupełniają półkę słuchawek dokanałowych.

Niemiecka precyzja firmy Sennheiser jest znana na całym świecie, produkty marki są uznawane za jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Najwydajniejsze modele zapewniają audiofilską jakość, tańsze - po prostu znakomite brzmienie. Od wydania pierwszych słuchawek, a więc od roku 1968, minęło wiele czasu, a z każdy kolejnym urządzeniem producent poprawia najważniejsze aspekty swoich produktów. Również w 2017 roku na rynku zagoszczą nowości - zaprezentowano je na trwających targach IFA 2017.

Stoisko firmy Sennheiser na targach technologicznych

AMBEO SMART HEADSET

Pierwszym produktem przedstawionym w Berlinie są słuchawki AMBEO SMART HEADSET. Będąc dokładnym należy wspomnieć, że tak naprawdę jest to cały zestaw słuchawkowy, a więc urządzenie składające się ze słuchawek i dwóch mikrofonów dookólnych. Tak, mowa tu o dwóch mikrofonach - są one wyposażone w najwyższej jakości konwerter A/D, przedwzmacniacz mikrofonowy oraz moduł SoftLimit. Zastosowanie dwóch urządzeń rejestrujących, pozwoliło na uzyskanie odbierania dźwięku z subtelną różnicą w czasie, głośności i brzmieniu. Dzięki temu, odtwarzane nagranie jest wyjątkowo realistyczne. Podsumowując - AMBEO SMART pozwala na precyzyjne rejestrowanie dźwięku z zachowaniem przestrzeni 3D.

Słuchawki AMBEO SMART HEADSET

MOMENTUM Free

Kolejne słuchawki, tym razem z serii MOMENTUM. Tak jak poprzednicy, oferuje bezkompromisową jakość dźwięku, wyjątkowe brzmienie oraz nowoczesny wygląd. Dynamiczne przetworniki oraz precyzyjnie ukształtowane tunele akustyczne wkładek pozwalają na osiągnięcie głębokiego basu i szczegółowego wokalu. Są łatwe w przenoszeniu i łączności - bezprzewodowa konstrukcja wykorzystująca moduł Bluetooth 4.2 gwarantuje stałe i stabilne łącze. Wyposażono je również w pilot z trzema przyciskami oraz wbudowany mikrofon wysokiej jakości. Słuchawki oferują funkcję multi-connection, która pozwala na równoczesne połączenie z dwoma urządzeniami. Ciekawym aspektem są ergonomiczne wkładki douszne, które łączą się, gdy nie są używane.

Słuchawki MOMENTUM Free

IE 80 S

Model IE 80 S to jedne z najlepszych słuchawek dousznych z oferty Sennheiser. Produkt gwarantuje niemalże audiofilską jakość odsłuchu. Wyposażono je w cały system przetworników dynamicznych, które zawierają silne magnesy neodymowe. Możemy dokonywać zmian charakterystyki częstotliwościowej dzięki funkcji dopasowywania właściwości brzmieniowych. Producent dołącza bogaty zestaw adapterów dousznych - między innymi wkładki z pianki Comply. Pasywne tłumienie szumów zewnętrznych sięga aż 26 dB. To wszystko pozwala na prawdziwą “ucztę” audio - użytkownik delektuje się każdym muzycznym niuansem.

Słuchawki IE 80 S

CX 7.00BT

Ostatnia propozycja to również bezprzewodowa konstrukcja. Są to słuchawki douszne, charakteryzujące się niską masą oraz doskonałym brzmieniem. Wykorzystują moduł Bluetooth 4.1 oraz Qualcomm apt-X. Dostępne jest również proste parowanie NFC za pomocą jednego przycisku. Tak jak w przypadku innych modeli, możemy połączyć urządzenie z dwoma różnymi odtwarzaczami. Zintegrowany mikrofon posiada opcję trójstronnej rozmowy. Jak mówi sam producent, CX 7.00BT to idealny partner dnia codziennego - możemy cieszyć się wyjątkową jakością audio, czystymi rozmowami telefonicznymi i łatwością obsługi. Ergonomiczna naszyjna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania przez wiele godzin. Dołączone wkładki w czterech rozmiarach pozwolą na spersonalizowanie słuchawek. W pełni naładowana bateria to kwestia 1,5 godziny ładowania za pośrednictwem USB.

Jedna z ważniejszych premier w Berlinie! Dowiedz się z pierwszej ręki jak prezentuje się LG V30!>>>

Słuchawki CX 7.00BT


Słuchawki będą dostępne na rynku w Polsce już jesienią br.


blog comments powered by Disqus
IFA 2017 - Nowe Słuchawki od Sennheiser