PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych

Kawasaki Prezentuje Rowery Elektryczne Premium

Kawasaki Prezentuje Rowery Elektryczne Premium

Pojazdy elektryczne są niewątpliwym trendem ostatnich miesięcy. Co chwila prezentowane są nowsze, szybsze i wydajniejsze modele. Na rynku znajdziemy elektryczne deskorolki, hulajnogi czy hoverboardy. Co tym razem?

Rowery napędzane elektrycznie - hit?

Najpopularniejszą formą pojazdu elektrycznego jest tzw. hoverboard. Jest to niewielkie urządzenie, które wykorzystuje balans naszego ciała do zmian kierunków czy tempa jazdy. Napędza je silnik elektryczny. Znajdziemy również, z pozoru, zwykłe deskorolki czy hulajnogi, które posiadają własny napęd. Dają one możliwość przemieszczania się na krótkich dystansach. Jednak co wtedy, gdy musimy pokonać dłuższą trasę?

Rower elektryczny od Kawasaki - model przeznaczony dla kobiet.Na długie trasy swoją propozycję przedstawia Kawasaki, wprowadzając na rynek rowery napędzane elektrycznie. Modele TREKKING LADY KX-E-TREKLADY51 oraz TREKKING MAN KX-E-TREKMAN53 to nowoczesne urządzenia, które mają zmienić nasz pogląd na pojazdy elektryczne i komunikację w mieście. Rozwiązanie wydaje się idealne, albowiem tradycyjne skutery mogą wymagać od użytkownika dodatkowych uprawnień, a na pewno umiejętności ich prowadzenia czy dodatkowego sprzętu, np. kasku.

Męska wersja elektrycznego pojazdu od Kawasaki

Zatłoczona przestrzeń miejska to miejsce, gdzie królują rowery. Bardzo popularne stały się ogólnodostępne rowery miejskie, wypożyczane na specjalnych stacjach. Kawasaki swoim rozwiązaniem połączyło komfort przemieszczania się rowerem z wygodą pojazdu elektrycznego. Urządzenie wspomaga pracę naszych mięśni - dzięki temu jesteśmy w stanie pokonywać większe odległości w szybszym tempie. Trzeba wspomnieć o dwóch kwestiach: po pierwsze, rowery nie jeżdżą same, są jedynie dodatkiem, udogodnieniem dla użytkownika. Druga kwestia - nie oszukujmy się, Kawasaki nie wprowadza takiego rozwiązania jako pierwsza firma na świecie. Jednakże wygląd i funkcjonalność jej rowerów to klasa premium. Silnik o mocy 250 W jest elegancko wkomponowany w ramę urządzenia. Dodatkowa funkcjonalność roweru nie rzuca się w oczy, co jest jednym z największych mankamentów konkurencji.

Ranking rowerów elektrycznych i tradycyjnych

Rama elektrycznych rowerów od KawasakiJak wskazuje nazwa, modele są przeznaczone dla niego i dla niej. Różnią się kształtem i rozmiarem ramy - wersja damska to 51 cm, męska 53 cm. Zainstalowano akumulator Panasonic 36v/9Ah. Silnik umiejscowiony jest w tylnej piaście. Model silnika to Bafang Rear. Hamulce typu V. Producent zapewnia 24 miesiące gwarancji. Cena obu modeli wynosi 5999 zł.

Koło roweru Kawasaki z bliska

blog comments powered by Disqus
Kawasaki Prezentuje Rowery Elektryczne Premium
Autor: Szymon Szott