PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Lenovo Powiększa Rodzinę Tabletów Tab 4

Lenovo Powiększa Rodzinę Tabletów Tab 4

Tablety to od dawna temat wielu sporów. Przydatne sprzęty czy zwykłe gadżety - każdy ma własne zdaniem. Lenovo nie przestaje jednak powiększać swojej oferty. Do rodziny Tab 4 dołączają nowi członkowie.

Tablety dla każdego członka rodziny

Marka Lenovo to jeden z większych producentów tabletów. Urządzenia firmy są szybkie i ułatwiają nam codzienne wyzwania. Bardzo popularna ostatnimi czasy jest seria Tab 4. W dniu dzisiejszym dołączają do niej nowe modele. Na rynek wchodzi Lenovo Tab 4 8, Tab 4 8 Plus, Tab 4 10 i Tab 4 10 Plus. Mają one sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Tablety z serii Tab 4 to mocne i szybkie modele.Nowości z rodziny Tab 4 to urządzenia zaprojektowane z myślą o każdym domowniku. Stworzone zostały tak, aby każdy mógł z nich korzystać. Dodatkowo, zadbano o poczucie bezpieczeństwa. Na każdym tablecie będziemy mogli założyć konta użytkowników, a następnie zabezpieczyć je i magazynować osobiste dane. Koniec z niechcianymi aplikacjami zainstalowanymi przez rodziców czy rodzeństwo. Oba modele z dopiskiem “Plus” posiadają dodatkowo czytnik linii papilarnych, który zwiększa bezpieczeństwo naszej pracy.

Tablety Tab 4 są również bardzo eleganckie.Tablety zapewniają podstawowe i każdemu znane funkcje. Są one jednak niezwykle przyjemne w użytkowaniu. Zapewniają to wydajne wyświetlacze. W modelach Tab 4 8 i 10 znajdziemy ekrany HD 1280x800 pikseli, zaś “Plusy” posiadają wyświetlacze FHD 1920x1200 pikseli. Matryca każdego modelu wykonana została w technice IPS, dzięki czemu mamy szerokie kąty widzenia i bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Urządzenia oferują możliwość łączności z WiFi, Bluetooth, GPS, radiem FM a także 4G LTE - to ostatnie jest niestety opcjonalnym elementem. Warto również wspomnieć o dobrym systemie audio opartym o technologię Dolby Atmos.

Tab 4 są idealne dla małych i dużych.Całość (Tab 4 8 i 10) napędza wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 425 z układem graficznym Adreno 308 i 2 GB RAM. Dodatkowo otrzymujemy możliwość poszerzenia pamięci wewnętrznej - 16 GB - o dodatkowe 128 GB. Wszystko za pomocą karty microSD. Modele “Plus” posiadają dwa dodatkowe gigabajty pamięci operacyjnej. W urządzeniach zainstalowano baterie litowo-polimerowe, mogące wytrzymać do 20 godzin na jednym ładowaniu. Przekłada się to na ponad 10 godzin ciągłego odtwarzania wideo.

Również dziecko skorzysta z nowych tabletów Lenovo.Do tabletów stworzono specjalne zestawy akcesoriów. Znajdziemy m.in. Kids Pack - zestaw z gumową, kolorową obudową, filtrem chroniącym oczy czy folią ochronną 3M. Drugi zestaw to Productivity Pack, czyli komplet dodatków usprawniających pracę. Znajdziemy klawiaturę Bluetooth, która pełni również rolę ochronnego etui. Dodatkowo zestaw rozwija podstawowy interfejs użytkownika o nowe opcje - pasek narzędzi do szybkiego przełączania aplikacji, obsługę wielu okien jednocześnie, a także optymalizację działania myszy i klawiatury.

Zestaw dla profesjonalistów - prosto od Lenovo.

  • Lenovo Tab 4 8 dostępny jest w sklepach w cenie 649 zł w wersji WiFi i 799 zł w wersji LTE.
  • Lenovo Tab 4 10 dostępny jest w sklepach w cenie 749 zł w wersji WiFi i 899 zł w wersji LTE.
  • Lenovo Tab 4 8 Plus dostępny jest w sklepach w cenie 1399 zł.
  • Lenovo Tab 4 10 Plus dostępny jest w sklepach w cenie 1399 zł w wersji WiFi i 1599 zł w wersji LTE.
blog comments powered by Disqus
Lenovo Powiększa Rodzinę Tabletów Tab 4