PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Procesory do streamowania |TOP 3|

Srebrny IHS na i7-8700K - Skalp od Caseking w Cenie!

Srebrny IHS na i7-8700K - Skalp od Caseking w Cenie!

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla entuzjastów sprzętowych premier, szczególnie ze względu na problemy z dostępnością najnowszych produktów. Srebrny IHS na i7-8700K, oferowany przez Der8auera, jest bez wątpienia tego następstwem.

Srebrny IHS na i7-8700K - wyższy poziom dla entuzjastów overclockingu

Ze względu na niską dostępność najnowszych procesorów Coffee Lake, pozostałe na rynku jednostki są gruntownie testowane przez sprzedawców pod względem podkręcania, by móc za lepsze sztuki policzyć znacznie więcej. Dochodzi do tego, że Caseking, oprócz gwarancji wyższych zegarów, serwuje za dopłatą IHS zrobiony w 99,9% ze srebra, by jeszcze bardziej poprawić temperatury. Oczywiście pod srebrnym IHS na i7-8700K zamiast standardowego "gluta" znajdziecie liquid metal.

SREBRNY IHS NA I7-8700K

Oferta Caseking

Przejdźmy teraz do odmian i7-8700K, jakie przewidział dla nas Caseking.

Ceny procesorów I7-8700K Caseking

Jak widzicie, ceny znacznie różnią od tych sugerowanych przez producenta. Wersja Pro oszczędzi Wam samodzielnego skalpowania, wersja Advanced ma polerowany IHS, a na i7-8700K Ultra znajdziecie srebrny IHS.

Czy warto oddać się entuzjastycznemu szaleństwu i zapłacić dwa razy więcej za ten procesor? W 99% przypadków nie, ale na rynku są klienci, których interesuje absolutne maksimum wydajności, i to dla nich jest ta oferta.

blog comments powered by Disqus
Srebrny IHS na i7-8700K - Skalp od Caseking w Cenie!