PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Niepoprawne Działanie Ekranu iPhone X na Mrozie - Wada Fabryczna?

Niepoprawne Działanie Ekranu iPhone X na Mrozie - Wada Fabryczna?

Wg najnowszych doniesień, najnowszy iPhone X jest wrażliwy na nagłą zmianę temperatury otoczenia. Czy to oznacza, że jego użytkowanie będzie niemożliwe w krajach gdzie jest zazwyczaj zimniej niż bywa to w innych miejscach na globie? Sprawdźmy to!

Każdy posiadacz smartfona może żyć w zgoła innej strefie klimatycznej. Niekiedy standardem jest 30 stopni Celsjusza w okresie zimowym, a innym razem 30-kresek poniżej zera to dopiero początek zimy! Zdajemy sobie doskonale z tego sprawę, że nie każdy smartfon może poprawnie działać w niskich temperaturach, ale z reguły nie stanowi to większego problemu. Jednak, pewien Fin przekonał się na własnej skórze o braku odporności na niskie temperatury, nowego iPhone'a X.

Problemy iPhone X z Temperaturą

W Finlandii zimy bywają długie i srogie. To chyba wie każdy z nas. Jak się okazuje, niektórym urządzeniom może to nie odpowiadać, czego na własnej skórze doświadczył wspomniany obywatel tego jakże mroźnego kraju. Czym objawia się problem tego jegomościa? Otóż, po wyjściu na zewnątrz, jego iPhone X miewa problemy z poprawnym zinterpretowaniem dotknięć ekranu. Czasem w ogóle nie reaguje lub reaguje, ale z wyjątkowym opóźnieniem. 

Szukasz Responsywnego Smarfona? Nasz Ranking Służy Pomocą>>>

Najlepszy Smartfon na Rynku

Problem znika po upływie ok. 5 minut lub tuż po znalezieniu się w ciepłym miejscu.Czyżby wada fabryczna? Może powodem jest pochodzenie urządzenia, gdyż siedziba Apple znajduje się w słonecznej Kalifornii... nie... to na pewno nie to. Po tej jakże humorystycznej (suchej niczym Sahara) wstawce, warto zejść na ziemię i przedstawić stanowisko Apple. Bowiem, panowie z Cupertino obwieszczają nam, iż problem w głównej mierze stoi po stronie oprogramowania, które niebawem zostanie zaktualizowane do wersji 11.2. 

Apple Dogania Konkurencja z Chin

Co? Pewnie oczekiwaliście oświadczenie w stylu "to wina niskiej temperatury"? Może po cichu liczyliście na wadę fabryczną nowego iPhone'a,  która zrujnuje te urządzenia, jak wybuchowa akcja z Note-m 7? Nowy iPhone póki co ma się dobrze, ale zawsze może coś się wydarzyć, zatem miejcie się na baczności i obserwujcie zakładkę Newsy na naszym portalu. Nie zapomnijcie pozostawić po sobie komentarza!

AKTUALIZACJA:

Sprawa własnie się wyjaśniła i wiemy co było przyczyną tego nietypowego działania nowego iPhone'a X na mrozie. Otóż, problem leżał jedynie w kwestii błędu oprogramowania, który właśnie został usunięty za sprawą aktualizacji systemu iOS do wersji 11.1.2. Najnowszy update systemu zlikwidował również błąd z funkcją Live Photos oraz nagrywaniem filmów przy pomocy iPhone'a X.

blog comments powered by Disqus
Niepoprawne Działanie Ekranu iPhone X na Mrozie - Wada Fabryczna?