PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

Samsung Galaxy S9 - Zła Wiadomość dla Fanów!

Samsung Galaxy S9 - Zła Wiadomość dla Fanów!

Premiera nowego Samsunga Galaxy z serii S nastąpi nieoczekiwanie szybko. Czy przez to nowy model będzie nieco uboższy niż zakładano? Czy dorówna słuchawce iPhone X? Zapraszam do lektury!

Wszystko toczy się nieco szybciej i inaczej niż zakładano. Pierwsza prezentacja nowego flagowca Samsunga miała pojawić się najwcześniej na targach MWC w Barcelonie, a ostatecznie ujrzymy ją już w styczniu, na CES 2018 w Las Vegas. Widać gołym okiem, że Koreańczycy narzucili sobie dość duże tempo prac, ale co jest tego powodem? Czyżby chcieli za wszelką cenę pokonać najnowszego flagowca od Apple, iPhone'a X? 

Najlepsze Telefony Na Rynku

Mogą to być próżne nadzieje, bowiem wszystko co wychodzi na tzw. "wariackich papierach", nie kończy się dobrze. Czy ktokolwiek może zagrozić Apple? Firma OnePlus ma ku temu pewne predyspozycje, patrząc na ich najnowsze dziecko. Mimo wszystko, to Samsung przeważnie dyktował w tej kwestii warunki, ale tym razem może być nieco inaczej... gorzej... tym bardziej, jeśli spojrzymy na nadchodzącego Galaxy S9.

Który Smartfon Będzie Najlepszy

Potrzebujesz Wskazówki Odnośnie Zakupu Telefonu? Tutaj Mamy Coś Dobrego>>>

O co chodzi? Obecnie trwają zażarte dyskusje, w których przewijają się liczne spekulacje odnośnie specyfikacji technicznej tegoż urządzenia. W nich przewinął się m.in. temat czytnika linii papilarnych, który w przypadku nowego Galaxy S8, trafił na tył urządzenia, co spotkało się z niemałą dezaprobatą gawiedzi... znaczy się, fanów Galaktyk od Samsunga. Czy Koreańczycy zrezygnują całkowicie z implementacji czytnika linii papilarnych, co miało miejsce w iPhonie 8 oraz iPhonie X?

Premiera Samsunga Galaxy S9

Nie wszystko jest tak kolorowe jakby nam się mogło wydawać i podobnie będzie w tym przypadku. Możemy być pewni, że czytnik linii papilarnych (a jednak) trafi... na centralną część "plecków" Galaxy S9! Oznacza to, że mamy powtórkę z poprzedniej generacji, co z pewnością nie ucieszy tzw. "geeków" technologicznych rozwiązań. Pytanie tylko, czy rozwiązanie z iPhone'a X jest konieczne? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, jak również do zajrzenia na nasze forum!

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S9 - Zła Wiadomość dla Fanów!