PODPOWIEDZI:

Razer Idzie za Ciosem - Razer Phone 2 Jeszcze w Tym Roku!

Razer Idzie za Ciosem - Razer Phone 2 Jeszcze w Tym Roku!

Firmie Razer chyba spodobała się branża mobile. Z dość wiarygodnych źródeł wynika, że druga generacja Razer Phone pojawi się już we wrześniu.

Ostatnie sukcesy Razer

Firma Razer jest ostatnio w formie. Ich telefon przyjął się całkiem dobrze, a wprowadzenie do sprzedaży Project Linda przyspiesza. Pojawiły się już nawet pogłoski o kolejnym smartfonie tego producenta.

linda

Razer Phone 2?

Niestety dużo o nim nie wiadomo. Najprawdopodobniej, Razer nie będzie kombinował z nazwą i nazwie go po prostu - Razer Phone 2. Idąc za najnowszymi trendami, może to również być Razer X, Razer Phone X lub coś w tym stylu.

Jedno jest pewne - specyfikacja tego urządzenia z pewnością będzie potężna. Dlaczego tak twierdzę? Wystarczy spojrzeć na parametry pierwszej generacji. Nie sądzę, by druga generacja była typowym skokiem na kasę i nic szczególnego nie wnosiła. Razer jest zbyt krótko na tym rynku, by odwalać fuszerkę.

Razer Phone 2 na IFA 2018?

Z dość wiarygodnych źródeł wynika, że Razer Phone 2 pojawi się już na wrześniowych targach IFA 2018!

Razer Phone nie dla Polaków?

Co nam jednak z tego wszystkiego, skoro Razer mocno olewa Polskę - przynajmniej patrząc na urządzenia mobilne i notebooki. 

No cóż, pozostaje nam kupowanie przereklamowanych Krakenów czy świecących podkładek. Pośledzić newsy na temat ambitniejszych produktów Razera jednak można. Zawsze znajdziecie je na naszym portalu.

blog comments powered by Disqus
Razer Idzie za Ciosem - Razer Phone 2 Jeszcze w Tym Roku!