PODPOWIEDZI:

Telewizor Xiaomi Mi TV 4S - Niech się pojawi w Polsce!

Telewizor Xiaomi Mi TV 4S - Niech się pojawi w Polsce!

Pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, że Xiaomi to coś więcej niż przystępne cenowo smartfony. Wspomniana firma tworzy sporo innego sprzętu - np. telewizory. Najnowszy Xiaomi Mi TV 4S prezentuje się świetnie - przynajmniej na papierze.

Aktualizacja: Wreszcie TV Xiaomi pojawiły się na rynku. Zobacz Test Xiaomi Mi TV 4S 43 cale!

Telewizor Xiaomi? Jak najbardziej! W sieci pojawiły się informacje dotyczące najnowszego modelu, czyli Xiaomi Mi TV 4S. Co oferuje?

Przeczytaj też: Tani smartfon Xiaomi w Biedronce >>>

Na samym początku warto wspomnieć, że jest to 55-calowy model z HDR i 4K. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 3840 x 2160 px. Kąty widzenia wynoszą 178 stopni, a czas reakcji to 8ms. Jeżeli chodzi o złącza i komunikację, to warto chociażby wymienić Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac (2.4 / 5GHz), Bluetooth 4.2 + LE, 2x USB, 3x HDMI, AV czy Ethernet. Są także dwa wbudowane głośniki 8W (z Dolby i DTS).

Telewizor Xiaomi Mi TV 4S

Koniecznie trzeba wspomnieć, że TV od Xiaomi oferuje sterowanie głosem. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by wydawać mu proste polecenia, np. dotyczące wyłączenia się czy przewijania oglądanego materiału.

Telefony Xiaomi w atrakcyjnych cenach >>>

Design telewizor przełomowy nie jest, ale urządzenie ma dość cienkie ramki i smukłą konstrukcję. Jego dokładne wymiary wynoszą 123,6 x 77,6 x 71,6cm, a waga to 13,6 kg.

A co z ceną? 2999 CNY, co w przeliczeniu na złotówki daje... 1628 zł! Nawet przy cenie 2000 zł podejrzewam, że byłby świetną propozycją. Próżno niestety szukać telewizorów Xiaomi na naszym rynku - przynajmniej na razie.

Źródło: techtoyreviews

blog comments powered by Disqus
Telewizor Xiaomi Mi TV 4S - Niech się pojawi w Polsce!