PODPOWIEDZI:

Apple atakuje Androida - Czy iOS jest od niego lepszy?

Apple atakuje Androida - Czy iOS jest od niego lepszy?

Apple też potrafi ugryźć! Na YT pojawiły się bowiem dwa króciutkie filmiki, których celem jest przekonanie użytkowników o wyższości iPhone'ów i systemu iOS nad smartfonami z Androidem. Jeżeli zastanawiacie się co lepsze - iOS czy Android - to sprawdźcie argumenty Apple.

Jak ja lubię taki agresywny marketing. Dobrym przykładem była nietypowa kampania Huawei, która atakowała głównie Samsunga i Apple. Gigant z Cupertino też potrafi ugryźć rywali, a tym razem na celowniku są wszystkie smartfony z Androidem.

Aktualna CENA iPhone'a X >>>

Na YT pojawiły się dwa filmiki, które mają zachęcić ludzi do wybierania iPhone'ów. Sprawdźcie dlaczego:

No cóż, akurat w przypadku zaśmieconego Google Play można się zgodzić. Często bywa bowiem tak, że spotykamy niebezpieczne aplikacje - np. fejkową apkę do mobilnej bankowości. App Store wydaje się być czytelniejszy i bezpieczniejszy. Drugi filmik dotyczył z kolei większych możliwości fotograficznych iPhone'ów.

To jednak nie wszystko, Apple uruchomiło nawet specjalną stronę, na której możecie poznać przewagę iPhone'ów nad innymi smartfonami. Czy producentowi udało się Was przekonać do zmiany?

Źródło: Apple

blog comments powered by Disqus
Apple atakuje Androida - Czy iOS jest od niego lepszy?