PODPOWIEDZI:

Lubicie winyle? Do Biedry trafia klasyczny gramofon w śmiesznie niskiej cenie!

Szybki spis treści:
Lubicie winyle? Do Biedry trafia klasyczny gramofon w śmiesznie niskiej cenie!

Szykuje się kolejna okazja dla fanów sprzętu elektronicznego z Biedronki. Do sieci trafią dwa produkty, których cena jak zawsze będzie interesująca.

Tanie, ale czy dobre?

Urządzenia z Biedronki można kochać albo nienawidzić. Wiem, że większość z Was uważa sprzęty Hykkera za niewarte zainteresowania, jednak ich niezwykle niska cena może okazać się kusząca. Ponadto, w najnowszym rzucie do Biedronki trafi urządzenie nietypowe, jednak przeżywające drugą młodość. Po produkty kierujcie się do sieci sklepów od środy, 25 kwietnia.

Urządzenie, o którym mowa to Hykker Vintage Sound, czyli gramofon do odtwarzania winyli. Klasyczna forma odsłuchu muzyki staje się znowu coraz popularniejsza, dlatego warto wyposażyć się w Biedronkowy sprzęt. Wybraną przez nas płytę kładziemy na talerzu, opuszczamy ramię z igłą i już - cieszymy się dźwiękiem analogu. Stylistka utrzymana jest w stylu retro, jednak całość wykorzystuje nowoczesne podzespoły. Jeśli kochacie brzmienie czarnego krążka, musicie to mieć!

Tak prezentuje się gramofon od Hykkera.

Gramofon od Hykkera umożliwia odsłuch w 3 różnych prędkościach, co przełoży się na poprawne odtwarzanie wielu płyt. Co więcej, producent zapewnia o możliwości digitalizowania nośników na pamięć zewnętrzną w nowoczesnych formatach. Z dodatkowych opcji znajdziemy gniazdo USB oraz SD a także wejście AUX, minijack i RCA. Cena tej zabawki to 149 PLN.


 

Drugie urządzenie to głośnik Hykker LED Fantasy. Produkt może pochwalić się mocą 5W, jest stworzone do bezprzewodowego odtwarzania muzyki przez Bluetooth. Zasięg jest całkiem niezły, 15 metrów. Całość jest niewielka, jednak gra wystarczająco mocno. Zakres częstotliwości to 250Hz - 13kHz.

Pełna gama kolorów głośnika Hykker Fantasy.

Ciekawym elementem jest efektowne podświetlenie LED w postaci dwunastu diod. Świecą one w czterech kolorach i dwóch trybach - rytm muzyki i kaskadowo. Bateria pozwala na 4 godzinną imprezę (Li-ion 250 mAh). Dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych - cena to jedynie 39,99 PLN.

Źródło: Hykker

blog comments powered by Disqus
Lubicie winyle? Do Biedry trafia klasyczny gramofon w śmiesznie niskiej cenie!