PODPOWIEDZI:

Beta Fallouta 76 wystartuje najpierw na konsoli Xbox One

Beta Fallouta 76 wystartuje najpierw na konsoli Xbox One

Faworyzowania ciąg dalszy – zapowiadane testy sieciowej odsłony Fallouta w pierwszej kolejności wystartują na konsolach Microsoftu. Gracze PlayStation i PC znów w tyle.

Masz nerwy ze stali? Żelazną wolę? Akceptowalną higienę i pociąg do paczkowanej żywności? Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi „tak”, to Vault-Tec cię potrzebuje!

Zgodnie z oficjalnymi informacjami na stronie producenta, tzw. B.E.T.A. Fallouta 76 w pierwszej kolejności zostanie uruchomiona dla posiadaczy konsol Xbox One. Nie podano jeszcze żadnej konkretnej daty, wiemy jedynie, że w tej kwestii gracze komputerowi i wyjadacze PlayStation będą musieli poczekać nieco dłużej.

Fallout 76 to w pełni sieciowy survival

Mimo, iż Fallout 76 nie będzie grą MMO, to na pewno zainteresuje fanów i tego gatunku. Ta odsłona ma być w pełni sieciowym survivalem z otwartym światem, w którym każda ludzka postać będzie żywym graczem. Twórcy skupili się tym razem właśnie na elementach przetrwania oraz craftingu i budowy osad, które tym razem nie będą wypełnione upierdliwymi NPC-ami, a wyłącznie graczami. Ten tytuł będzie całkowitym odejściem od tradycyjnego konceptu Fallouta, który stworzyli ludzie ze studia Black Isle.

Tysiące gier na Xbox One w świetnych cenach >>>

Jeżeli tęsknicie za klasycznym Falloutem, to nie pozostaje wam nic innego, jak skupić swoją uwagę na Wasteland 2 i zapowiadanym na przyszły rok Wasteland 3. Jeżeli jednak chcecie spróbować czegoś zupełnie nowego w atompunkowej, postapokaliptycznej rzeczywistości, to Fallout 76 jest dla was. Aby dostać wejściówkę do testów, należy złożyć przedpremierowe zamówienie na grę. W ten sposób uzyskacie kod, który umożliwi nam dostęp do falloutowych testów B.E.T.A.

System emotek oraz czat głosowy pozwoli na swobodną komunikację w Falloucie 76

Przy okazji przestrzegamy wszystkich przed korzystaniem z ofert typu „Free Beta Code”, które są zwyczajnym oszustwem!

blog comments powered by Disqus
Beta Fallouta 76 wystartuje najpierw na konsoli Xbox One