PODPOWIEDZI:

Robot sprzątający, mop elektryczny i odkurzacz myjący - Produkty marki Hoffen w Biedronce!

Robot sprzątający, mop elektryczny i odkurzacz myjący - Produkty marki Hoffen w Biedronce!

W sklepach sieci Biedronka znowu pojawią się tanie urządzenia, tym razem marki Hoffen. Są to trzy produkty sprzątające, które znacznie ułatwią wykonywanie obowiązków domowych, nie zajmują dużo miejsca, a przede wszystkim pozwolą zaoszczędzić nasz czas. Szczegóły w poniższym newsie.

Inteligentne, wielofunkcyjne urządzenia sprzątające do domu to chętnie kupowany sprzęt, lecz ich ceny często przekraczają nasz budżet. Niebawem jednak, w sklepach Biedronka, będziemy mogli nabyć robota sprzątającego, bezprzewodowego mopa elektrycznego oraz odkurzacz myjący w bardzo przystępnych kwotach.

Sprawdź też inne roboty sprzątające >>>

Hoffen Smart - inteligentny robot sprzątający w cenie 399 zł

Odkurzacze automatyczne to drogie urządzenia. Na przeciw wychodzi tani Hoffen Smart, który został wyposażony w 3 tryby pracy, 3 szczotki sprzątające (poradzi sobie z trudno dostępnymi miejscami), pojemnik na brud o pojemności 0,6 l, filtr HEPA, wyświetlacz LCD (informujący na przykład o poziomie naładowania), a także akumulator o pojemności 2200 mAh (90 minut działania).

robot sprzątający Hoffen Smart design

Robot sprzątający znajdzie zastosowanie na różnych powierzchniach (między innymi skutecznie pozbędzie się brudu z dywanu czy paneli), umożliwia zaprogramowanie czasu pracy (określona godzina, a nawet dzień tygodnia), wykryje przeszkodę i ominie ją (5 par czujników).

Niewielki Hoffen Smart poradzi sobie z płaskimi progami i samodzielnie powraca do stacji ładującej. Ponadto, w zestawie otrzymamy pilot zdalnego sterowania.

Bezprzewodowy mop elektryczny za 299 zł - Co oferuje?

Drugim wielofunkcyjnym urządzeniem jest mop elektryczny 4w1, który nie dość, że wygląda bardzo oryginalnie, to wyróżnia się funkcjonalnością. Bezprzewodowy mop wyczyści podłogę, wypoleruje czy też nawoskuje. Sprzęt cechuje się ergonomicznym uchwytem, na którym znajdują się przyciski, spryskiwaczem, zbiornikiem na detergent o pojemności 160 ml, a także akumulatorem o pojemności 2000 mAh (45 minut pracy).

Bezprzewodowy mop elektryczny 4w1

Produkt przykuwa uwagę między innymi ze względu na ledowe diody doświetlające. Model możemy używać na przykład dp parkietu, drewnianej nawierzchni, paneli czy też kafelków. Swoją efektywność zawdzięcza również dwóm głowicom obrotowym z mikrofibrą oraz specjalnemu padowi z tyłu.

Bezprzewodowy odkurzacz myjący - Nowoczesne urządzenie 3w1 za 349 zł

Ostatnim wielozadaniowym sprzętem jest bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 Hoffen, który jednocześnie odkurzy i umyje każdy rodzaj podłóg. Może sprawdzić się także jako odkurzacz do samochodu czy też mop. Przyciski sterowania znajdują się w zasięgu naszych rąk, natomiast diody LED skutecznie oświetlą daną powierzchnię.

Nowoczesny odkurzacz charakteryzuje się akumulatorem o pojemności 2000 mAh, turboszczotką, a także 0,5-litrowym zbiornikiem na nieczystości. Posiada również nakładki z mikrofibry, spryskiwacz oraz 0,2-litrowy zbiornik na detergent.

odkurzacz myjący 3w1 Hoffen wygląd

Wszystkie urządzenia pojawią się w sklepach sieci Biedronka od 13 do 25 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Zajrzyjcie również do naszych rankingów odkurzaczy automatycznych, gdzie znajdziecie modele w różnych przedziałach cenowych.

blog comments powered by Disqus
Robot sprzątający, mop elektryczny i odkurzacz myjący - Produkty marki Hoffen w Biedronce!