PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Hykker Gaming Master FX - Zestaw klawiatura i mysz dostępny w Biedronce!

Hykker Gaming Master FX - Zestaw klawiatura i mysz dostępny w Biedronce!

Miłośników gier ucieszy fakt, że już od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka pojawi się tani zestaw gamingowy, składający się z klawiatury multimedialnej i myszki optycznej. Szczegóły w poniższym newsie.

Fani różnych gier komputerowych często sięgają po duety, czyli zestawy myszka plus klawiatura. W dzisiejszym newsie przedstawiamy Hykker Gaming Master FX, czyli dwa urządzenia za niewielką cenę, a mianowicie tylko za 59,99 złotych.

Kilka słów o klawiaturze

Mamy do czynienia z klawiaturą membranową z 104 przyciskami oraz dodatkowymi 10 przyciskami multimedialnymi. Co więcej, sprzęt został wyposażony w podświetlenie Color-LED (trzy tryby), przewód o długości 160 cm. Produkt wystarczy podłączyć przez port USB. Warto dodać, że wysokość nachylenia klawiatury jest regulowana.

Recenzja Hykker Gaming Master FX >>>

Hykker Gaming Master FX

Najważniejsze cechy myszki optycznej

Myszka cechuje się oryginalnym designem, 6 przyciskami, rolką do przewijania, a także zmiennym podświetleniem LED (7 trybów). Znajdziemy przewód o długości 150 cm. Wskaźnik optyczny charakteryzuje się rozdzielczością od 800 do 2400 DPI.

W tej kwocie ciężko wymagać, żeby sprzęt był bardzo wysokiej jakości, raczej jest to zestaw dla mało wymagających osób.

Zestaw Hykker Gaming Master FX jest dostępny w sklepach sieci Biedronka od 15 listopada do 28 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Przy okazji, zachęcam do zapoznania się z działem ranking myszek dla gracza, w którym znajdziecie modele w różnym przedziale cenowym.

blog comments powered by Disqus
Hykker Gaming Master FX - Zestaw klawiatura i mysz dostępny w Biedronce!