PODPOWIEDZI:

iRobota Roomba i7+, czyli odkurzacz automatyczny, który pozamiata konkurentów!

iRobota Roomba i7+, czyli odkurzacz automatyczny, który pozamiata konkurentów!

Szeroko rozumiany rynek urządzeń wyposażonych w sztuczną inteligencję właśnie poszerzył swoje grono o najnowsze dziecko firmy iRobot! Czy wreszcie będziemy mogli całkowicie zapomnieć o sprzątaniu, bo zrobi to za nas urządzenie wsparte asystentem głosowym? Serdecznie zapraszam do lektury.

Sztuczna inteligencja wchodzi na coraz to wyższy poziom, ale prezentowany tutaj robot odkurzający jest idealnym wręcz tego przykładem.

Kto z nas lubi samodzielnie zamieść pokój, albo porządnie go odkurzyć? Wykonywanie tego typu czynności nie jest szczytem marzeń kogokolwiek, stąd jako ludzie znaleźliśmy idealne wręcz rozwiązanie i wynaleźliśmy inteligentne roboty sprzątające. Czas nadszedł na nieco większą autonomię dla odkurzaczy.

iRobot Roomba i7+ w akcji

Czy odkurzacz, który samodzielnie wyruszy w poszukiwaniu nieczystości, przeskanuje wybrane przez nas pomieszczenie... może istnieć? Taki m.in. jest najnowszy twór w postaci iRobota Roomba i7+, którego paleta możliwości jest niebagatelnie duża. Co powiecie na możliwość wydawania poleceń asystentowi Google, by ten wyczyścił wasz przedpokój? Żaden problem. Opróżnił zawartość swojego zbiorniczka? Proszę bardzo. 

Wygląda na to, że ranking odkurzaczy automatycznych będzie miał za chwilę nowego lidera.

autonomiczny iRobot Roomba i7+

Zapytacie pewnie, co przyczynia się do zapamiętywania przez urządzenie pełnego rozkładu naszych pomieszczeń oraz ich nazewnictwa? Producent zastosował tutaj innowacyjną technologię Smart Mapping, która m.in. pozwala na kontrolę systematyczności sprzątania danych pomieszczeń. Ba! Technologia vSLAM pozwala na to, by odsłonięty obszar (poprzez odsunięcie np. szafy) został wyczyszczony przez iRobota Roomba i7+. Rzecz jasna, w trakcie sprzątania.

inteligenty odkurzacz domowy

Interesujące, nieprawdaż? Ciekaw jestem, jak będzie z Waszym zainteresowaniem, kiedy zaszczycę Was podaniem ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za ten mały cud techniki. Jaka jest cena iRobot Roomba i7+? Weźcie głęboki wdech... 4199 złotych! To nie wszystko, bowiem w opcji jest jeszcze stacja Clean Base, która winduje cenę do 5399 złotych. Czy warto wydać tyle gotówki? Na te pytanie powinniście odpowiedzieć sobie sami i przy okazji uraczcie Nas swoimi komentarzami!

Specyfikacja iRobot Roomba i7+

Funkcje

Wi-Fi

 Tak

Czujniki

Przeszkód, Wysokościowy, Kurzu, Krawędzi, Przeciw zaplątaniu się w kable, Wykrywający zabrudzone miejsca, Antykolizyjne

Programator pracy

 Tak

Liczba programów czyszczenia

9

Wirtualna ściana

 Tak

Wirtualna latarnia

 Nie

Automatyczne opróżnianie pojemnika

 Tak

Automatyczny powrót do bazy i ładowanie

 Tak

Funkcje dodatkowe

Inteligentne wykrywanie brudu, Technologia Dirt Detect, Technologia AeroForce, Szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów, Automatyczne parkowanie w stacji dokującej, Technologia Imprint Smart Mapping
Parametry

Rodzaj produktu

Odkurzacz automatyczny

Dominujący kolor

Szaro-czarny

Wyposażenie

Zasilacz, Filtr, Akumulator, Wirtualna Ściana, Dodatkowa szczotka, 2 wymienne worki, Baza czyszcząca Clean Base z automatycznym zasobnikiem na brud

Gwarancja

24 miesiące

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Techniczne

Czas ładowania akumulatora [min]

180

Czas pracy [min]

75

Nazwa filtra

AeroForce

Model filtra

AeroForce

Pojemność zbiornika na kurz [l]

0.4

Poziom hałasu [dB]

61
Fizyczne

Szerokość [cm]

33.9

Wysokość [cm]

9.2

Średnica [cm]

33.9

Waga [kg]

3.37

Głębokość [cm]

33.9
blog comments powered by Disqus
iRobota Roomba i7+, czyli odkurzacz automatyczny, który pozamiata konkurentów!