PODPOWIEDZI:

Samsung Cię ubierze - premiera smartwatcha, opasek i słuchawek

Samsung Cię ubierze - premiera smartwatcha, opasek i słuchawek

Na konferencji Unpacked 2019 poznaliśmy szereg nowych sprzętów marki Samsung. Pośród nich - nowe akcesoria ubieralne. Wśród nowości inteligentny zegarek dla aktywnych.

Wśród dużych premier w postaci nowych smartfonów z linii Galaxy S10 i elastycznej tabletokomórki Galaxy Fold znalazło się miejsce i dla braci mniejszych, czyli akcesoriów. Gigant z Korei zaprezentował zegarek Galaxy Watch Active, dwa modele smartbandów Galaxy Fiti wersję Galaxy Fit e, a na deser zaserwowano Galaxy Buds. Czemu warto rzucić okiem na te sprzęty?

Mądry zegarek dla aktywnych - Galaxy Watch Active

Najnowsza propozycja z segmentu Samsungowych czasomierzy przeznaczona jest między innymi dla fanów sportu. Smartwatch jest niewielki i lekki (waży tylko 25 g). Wyposażono go w szereg czujników monitorujących nie tylko aktywność fizyczną, ale także sen, stan zdrowia i poziom stresu. Firma określa go personalnym asystentem dla osób chcących mieć zdrowsze ciało i umysł.

Za pomocą widgetu urządzenie może ci podpowiedzieć, kiedy musisz rozpocząć ćwiczenia oddechowe, aby zmniejszyć poziom stresu. Co ciekawe czuwa nad tobą cały czas, zbierając dane dotyczące tętna i powiadamiając cię o ewentualnych zaburzeniach.

Samsung Watch Active ma ciekawy design

Spełniając normy IP68 zegarek jest wodoodporny do 5 atmosfer, dzięki czemu nada się na pływalnię. Nie tylko tam, bo automatycznie wykrywa aktywności takie jak chód, bieganie, wiosłowanie czy nawet orbitrek. Można w nim ustawiać 40 typów ćwiczeń i ustalać codzienne cele.

Oczywiście sprzęt integruje się z systemem Galaxy. Można go sparować z telefonem. Urządzenie będzie dostępne w 4 kolorach: srebrnym, czarnym, morskiej zieleni i różowym złocie. Zegarek z pewnością jest równie dobry, co najlepsze smartwatche.

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold zadebiutował - będzie hit?

Bransoleta fitNessu, czyli smartbandy Galaxy Fit

Najnowsza propozycja Samsunga w kategorii smartband. Jeżeli nie jesteście przekonani sprzętami z zestawień najlepszych smartbandów, to może być opcja dla was. Sprzęt stworzony dla entuzjastów fitnessu zapewnia wygodną obsługę intuicyjnym interfejsem użytkownika. Wydawane w dwóch wersjach Galaxy Fit i Galaxy Fit e opaski są wodoodporne do 5 atmosfer. Dzięki temu niestraszna im woda byle w rozsądnych ilościach.

Samsung galaxy fit to nowe i lekkie smartbandy

Czym obie opcje się różnią? Galaxy Fit e to wersja dla oszczędnych. Odrobinę słabsza i o gorszej specyfikacji, za to wytrzymująca nawet do 10 dni pracy. Obie nadadzą się jednak tak samo do sportu. Zostały tak zaprogramowane, aby na bieżąco śledzić aktywności użytkownika - bieg, jazda na rowerze, pływanie - nic im nie umknie. Dodatkowo monitorują sen, zapewniając lepszy odpoczynek oraz zarządzanie stresem.

Przeczytaj też: Samsung Galaxy S10 o czterech obliczach - premiera nowych smartfonów 

Samsung kumplem aktywnych - Galaxy Buds i kwestia ładowania

Ostatnią nowością są słuchawki Galaxy Buds. Stworzone wraz z inżynierami z AKG pozwolą na konkretne doznania dźwiękowe. W niezłym stylu. Dzięki technologii Enhanced Ambient Sound słuchawki pozwolą wyraźnie słyszeć otoczenie w każdej chwili. Od teraz dużo bezpieczniej będzie korzystać z nich w mieście - nigdy więcej nie wpadniesz pod samochód. Z kolei wyposażenie urządzenia w dwa mikrofony pozwoli klarownie rozmawiać w każdych warunkach. Słuchawki są bezprzewodowe i gwarantują do sześciu godzin transmisji strumieniowej Bluetooth. To zaskakująco dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że wystarczy około godziny, aby naładować je w pełni.

Samsung Galaxy Buds można naładować na telefonie

Co ciekawe, te słuchawki, podobnie jak wszystkie sprzęty Galaxy z bezprzewodową technologią ładowania, naładować można od nowej serii smartfonów. Dzięki technologii PowerShare najnowsze smartfony marki Samsung można zmienić w stacje ładujące i nie przejmować się więcej rozładowanym w połowie ćwiczeń zegarkiem.

blog comments powered by Disqus
Samsung Cię ubierze - premiera smartwatcha, opasek i słuchawek