PODPOWIEDZI:

Wielka promocja na pralki i pralko-suszarki Samsunga

Wielka promocja na pralki i pralko-suszarki Samsunga

Samsung przygotował specjalną promocję swoich produktów z kategorii pralek i pralko-suszarek w systemie QuickDrive. To urządzenia z wyższej półki, tym bardziej warto zainteresować się tematem. Zebraliśmy dla was oferty, zgrabnie ujmując je w formie tekstowej. Promocja potrwa od 18 marca do 30 kwietnia lub do wyczerpania puli zwrotów.

Dzięki przygotowanej przez koreańskiego giganta promocji można uzyskać nawet do 700 zł zwrotu za urządzenie. I to nie byle jakie, wszystkie pralki są nowoczesne, energooszczędne i wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Dzięki nim jeszcze łatwiej zadbasz o czystość swoich ubrań.

W przecenie są różne pralki Samsunga

Koreańskie innowacje w (być może) twojej pralce

Urządzenia Samsunga wyposażone są przede wszystkim w technologię QuickDrive. Na czym ona polega? Bęben pralki zbudowany jest z głównego bębna i pulsatora. To ostatnie to niezależnie obracająca się płyta tylna.

Dzięki temu pranie porusza się w różnych kierunkach, a zabrudzenia usuwane są jeszcze skuteczniej. Wespół ze specjalnie wyprofilowanym bębnem i dodatkową dyszą, skraca się czas płukania, a co za tym idzie trwanie samego prania i zużycie energii. Kolejno nawet o 50% i 20%.

Pralki Samsunga wyposażone są w system QuickDrive

Inną ciekawostką jest autorski system AddWash. To w zasadzie dodatkowe drzwiczki zamontowane na tych głównych. Z ich pomocą można w dowolnym momencie prania dołożyć ubranie, na przykład zapomniane skarpety. Posłuży też do dolewania płynu zmiękczającego.

Aplikacja SmartThings pozwoli z kolei na kontrolowanie pracy urządzenia. Wysyła powiadomienia o postępach programu i pomaga zaplanować dodawanie delikatnych ubrań w cyklu. Z pomocą tej aplikacji pralkę można uruchomić zdalnie, z dowolnego miejsca poza domem.

Asystent Prania pozwoli ci w każdym miejscu odpalić pranie

Warto przeczytać: Ranking pralek

Tryby pracy pralek i pralko-suszarek Samsunga

Sprzęty koreańskiego giganta RTV-AGD zaprogramowane są po to, aby nieźle służyć każdemu domownikowi. Jednym z bardziej przydatnych ustawień prania jest program SuperSpeed. Dzięki niemu pralko-suszarka wypierze i wysuszy nasze ubrania w zaledwie dwie godziny.

Oczywistością jest możliwość ustawienia prania w niższej temperaturze. W przypadku tych urządzeń ubrania będą jeszcze czystsze dzięki technologii EcoBubble. Aktywna piana skutecznie usunie zabrudzenia i ochroni tkaniny przed uszkodzeniami.

Pralki Samsunga wyposażone są w system EcoBubble

Cykl Hygiene Steam wypuści parę w dolnej części bębna. Wszystkie ciuchy, które potraktujemy tą opcją, zostaną praktycznie odkażone. Para pozbędzie się do 99,9% bakterii i nieaktywnych alergenów z powierzchni naszej koszuli lub spodni.

Gdzie i jak kupić taniej pralkę Samsunga?

Promocje objęły dwanaście różnych modeli pralek. Również inwerterowych i tych z funkcją suszenia. Żeby skorzystać z promocji wystarczy kupić urządzenie, zarejestrować produkt w ciągu 21 dni na stronie producenta i zostawić opinię. Po tych czynnościach zwrot (jego wysokość różni się przy różnych sprzętach) powinien dotrzeć na wskazane konto bankowe.

Promocje na pralki Samsunga są atrakcyjne

Przygotowaliśmy zgrabny zbiór poszczególnych modeli z linkami do sklepów w których można je nabyć:

Pralki

Pralko-suszarki

blog comments powered by Disqus
Wielka promocja na pralki i pralko-suszarki Samsunga