PODPOWIEDZI:

Flagowiec z linii Samsung Galaxy S10 + smartwatch Galaxy Watch Active w prezencie

Flagowiec z linii Samsung Galaxy S10 + smartwatch Galaxy Watch Active w prezencie

Południowokoreański gigant rozpoczął kolejną kampanie promocyjną. Kupując jeden z telefonów linii Galaxy S10m możemy otrzymać smartwatch Galaxy Watch Active, którego wartość na polskim rynku wynosi 899 złotych.

Galaxy S10 i S10+ to flagowe smartfony Samsung wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super Steady.

Samsung Galaxy Watch Active jest sportową wersją zegarka Galaxy Watch. Smartwatch wyposażony jest w ekran AMOLED 360 x 360 pikseli. Jak wskazuje nazwa „Active”, w swoim wyposażeniu posiada czujnik tętna, GPS oraz wodoszczelną obudowę. Funkcje te na pewno przypadną do gustu ludziom uprawiającym sport. Smartwach jest zintegrowany ze smartfonami Galaxy S10 i S10+ oraz całą linią Galaxy.

samsung galaxy watch active promocja

Jak otrzymać Galaxy Watch Active?

  1. Kup smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ u jednego z partnerów handlowych Samsunga na przykład:
  1. Aktywuj swój telefon do 9 października 2019 roku, uruchom aplikację Samsung Members. Następnie kliknij w banner promocyjny.
  2. Wypełnij poprawnie formularz do 11 października 2019 roku.
  3. Zakupu telefonu musisz dokonać do 6 października 2019 roku.
  4. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia firma Samsung wyśle do Ciebie Galaxy Watch Active na wskazany w formularzu adres.

Samsung oświadczył, że pula nagród jest ograniczona i wynosi 3000 zegarków Samsung Galaxy Active. Czynnikiem decydującym o przyznaniu nagrody jest kolejność zgłoszeń.

Źródło: Informacja prasowa Samsung Electronics Polska

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Flagowiec z linii Samsung Galaxy S10 + smartwatch Galaxy Watch Active w prezencie