PODPOWIEDZI:

Telewizory taniej nawet o 2000 zł - Cyber Monday 2019

Telewizory taniej nawet o 2000 zł - Cyber Monday 2019

W dużych sieciówkach przeceniono telewizory Philipsa, Samsunga i LG - nie tylko z okazji Cyber Monday. Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie atrakcyjnych modeli, którymi warto się zainteresować. Jeżeli więc od jakiegoś czasu planujesz nowy dodatek do salonu, być może właśnie teraz nastała pora na zakup.

Niektóre z tych produktów są przecenione tylko dzisiaj, dlatego warto się spieszyć. Pozostałe będą dostępne według sklepu w promocyjnej cenie nawet do końca grudnia. Właściwie w Cyber Monday zawierają się tylko dwie opcje - Samsung UE55RU8002U i LG 55SM8500.

Jakie telewizory można kupić taniej tylko dziś?

Zostając na razie przy wspomnianych modelach - propozycja pierwszego z koreańskich gigantów to produkt, który spodoba się zarówno kinomanowi, jak i graczowi. Wszystko dlatego, że Samsung UE55RU8002U wyposażono w system Real Game Enhancer. Ten poprawia dynamikę obrazu w czasie rzeczywistym i optymalizuje dźwięk, aby pomóc zanurzyć się w rozgrywce. Telewizor wspiera także Freesync minimalizujący opóźnienia.

Poza tym ten model odtwarza obraz w 4K, oferując atrakcyjne dla oka kolory na ostrym obrazie za sprawą UHD Dimming. Urządzenie dzieli ekran na małe bloki, precyzyjnie dostosowując parametry obrazu tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty. O odpowiednią dynamikę jasności i barw, a także szczegółowość zadba w nim HDR10+. To wszystko w cenie zaledwie 2699 złotych.

SAMSUNG UE55RU8002Uoferta w Media Markt

Pozostając przy sprzętach dostępnych tylko dzisiaj - LG 55SM8500 można kupić w RTV Euro AGD taniej o 500 złotych z kodem CYBERMONDAY. Ta okazja jest dodatkowo limitowana, bo w momencie pisania artykułu pozostało tylko 185 sztuk przewidzianych na zakup z rabatem. Co wyróżnia ten model?

Grafika Philipsa Nano Color przedstawia jesień

To telewizor z ekranem NanoCell. Technologia ta poprawia odwzorowanie kolorów i ogólną jakość obrazu. Producent chwali się, że czystość barw uzyskiwana jest przy pomocy nanocząsteczek o rozmiarach około 1 nanometra. Nie zmienią się też w zależności od kąta, z którego oglądasz film. Firma gwarantuje 100% gamę kolorów nawet do 60 stopni odchylenia od ekranu.

LG 55SM8500 oferta w RTV Euro AGD

Zobacz: Test LG Nano Cell 55SM8600

Telewizory przecenione aż do końca grudnia

Znacznie atrakcyjniej przedstawiają się paradoksalnie dłuższe akcje promocyjne. Na przykład ta na Samsunga QLED QE55Q85RAT. Model w RTV Euro AGD kosztował niemal 7000 złotych. Teraz przeceniono go całkiem znacznie. Do 31 grudnia można go będzie nabyć w cenie 4999 złotych. Z dodatkiem w postaci karty uprawniającej do zniżki na 500 zł przy kolejnych zakupach. Tylko czemu właściwie ten model tyle kosztuje? 

Dlatego, że jest to wyższa półka firmy. Jego ekran QLED o rozmiarze 55 cali zapewnia rozdzielczość oglądanych filmów nawet w 4K. Co istotne oglądany materiał nie musi sięgać takiej jakości, bo procesor jest w stanie podbić rozmiary odtwarzanych treści przy pomocy sztucznej inteligencji. Równie istotne jest Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x. To technologia poprawiająca intensywność czerni, a co za tym idzie kontrast.

Samsung QLED QE55Q85RAT oferta w RTV Euro AGD

W podobnej cenie prezentuje się Philips 70PUS7304/12. To ogromny telewizor o rozmiarze 70 cali. W tym momencie przeceniono go o 1050 złotych do poziomu 4449 złotych. Nabywca otrzyma sprzęt, który pewnie zdobyłby wysokie miejsce w naszym rankingu telewizorów.

Telewizor Philips Ambilight w salonie

Niezła ostrość obrazu, wsparcie Dolby Vision i Dolby Atmos (systemy poprawiające obraz i dźwięk), a także autorska technologia Ambilight, inteligentnie rzucająca na ścianę światło w kolorach odpowiadających tym, które pojawiają się na ekranie. Wszystko po to, aby urozmaicić seans i poprawić odbiór filmu do kinowych poziomów. Czego chcieć więcej?

Philips 70PUS7304/12 oferta w RTV Euro AGD

Może na przykład jeszcze niższej ceny? Podobne możliwości ma Philips 55PUS7334/12, który normalnie kosztuje prawie 3 tysiące. Obecnie przeceniono go o pół tysiąca do poziomu 2499 złotych. Czym się różni od poprzedniego modelu? Głównie rozmiarami i kolorem obudowy, a także kształtem podstawki.

Ta opcja wciąż umożliwia wyświetlanie obrazu w 4K, ale już na 55-calowej matrycy. Do mniejszego salonu jak znalazł. Zresztą wspomniany system Ambilight służy do sztucznego (bo zaledwie wizualnego) rozszerzania ekranu przy pomocy światła. Nawet pomijając marketingowe chwyty, prezentuje się zwyczajnie atrakcyjnie. A telewizor ze wsparciem Dolby Vision i Dolby Atmos w tej cenie to nie przelewki.

Philips 55PUS7334/12 oferta w RTV Euro AGDWarto sprawdzić:

Źródło: RTV Euro AGD, Media Markt.

blog comments powered by Disqus
Telewizory taniej nawet o 2000 zł - Cyber Monday 2019