PODPOWIEDZI:

Wynajem oczyszczacza powietrza? Philips kontra smog

Wynajem oczyszczacza powietrza? Philips kontra smog

Philips umożliwia wynajem oczyszczaczy. Pragniesz świeżego powietrza, ale nie możesz sobie pozwolić na taką maszynę? Nie musisz się martwić i kombinować nad spłatą ratalną lub kredytem. Firma wychodzi naprzeciw z programem, który to rozwiąże - na dodatek w przystępnej cenie.

Oczyszczacz Philips można wynająć już od 59 złotych. Oczywiście dotyczy to jednego z tańszych modeli. Ten konkretny pozbawiony jest na przykład łączności bezprzewodowej i ma mniejszą wydajność od swoich droższych odpowiedników. Ale za Philipsa AC1215/10 przecież płaci się mniej więcej tyle, ile za Netflixa. 

Na czym polega akcja?

Warto przy tym dodać, że nie ma żadnej kaucji ani konieczności podpisywania umów, producent przysyła zapas filtrów, a dostawa i zwrot są darmowe. Co ciekawe, urządzenie w każdej chwili można wykupić (z okresem dwuletniej gwarancji). Dodatkowo po określonym czasie wynajmu naliczany jest rabat.

W zależności od tego, jak drogi najem wybrałeś i jak długo już korzystasz z tej usługi - będzie się wahać. Od 50 złotych przy dowolnej cenie abonamentu po pół roku do 750 w najdroższej opcji po dwóch latach nieprzerwanego opłacania. Pod warunkiem, że w tym czasie dbasz o konserwację produktu i terminowo odsyłasz go do naprawy.

Wynająć odpowiednie dla siebie urządzenie można pod witryną www.usunsmog.pl/wypozycz-oczyszczacz. Tam znajduje się aplikacja pozwalająca wybrać odpowiedni oczyszczacz dostosowany do potrzeb nabywcy. Określa się w niej na przykład rozmiary pokoju lub obecność zwierząt i dzieci. Po tym program wskaże najopłacalniejszy wybór i wypunktuje powody, dla których ten sprzęt będzie w sam raz.

Skąd pomysł na taki program?

W ciągu ostatnich kilku lat szczególnie nasiliły się dyskusje wokół jakości powietrza. Spośród 50 najbardziej zanieczyszczonych miast Europy aż 36 znajduje się w Polsce. Żywiec, Pszczyna i Rybnik to jedne z najgorszych miejsc do życia pod względem oddychania. Wszystko przez cząsteczki PM 2.5.

To mikroskopijne pyłki, które składają się na smog. Skracają długość życia, odpowiadają za choroby nowotworowe i pogarszają ogólny stan zdrowia. Nie tylko ludzi, którzy mają problemy z układem oddechowym. Philips deklaruje, że celem firmy jest poprawa jakości życia - stąd akcja Usuń Smog.

Producent zauważa, że cena oczyszczaczy powietrza stanowi barierę, która nierzadko decyduje o rezygnacji z zakupu takiego urządzenia. Wychodząc naprzeciw użytkownikom, ma nadzieję na poprawienie jakości powietrza w domach i zwiększenie zainteresowania produktem. Nie tylko tym tanim - umożliwia wybór sprzętu, który spokojnie poradziłby sobie w dowolnym rankingu oczyszczaczy powietrza.

Warto sprawdzić:

Źródło: Philips.

blog comments powered by Disqus
Wynajem oczyszczacza powietrza? Philips kontra smog