PODPOWIEDZI:

W Biedronce pojawi się tania klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro

W Biedronce pojawi się tania klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro

Jutro w Biedronce pojawi się klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro. Jeżeli od dłuższego czasu marzysz o gamingowym sprzęcie do pisania i zastanawiasz się nad tym, czy ci przypasuje - masz okazję. Urządzenie proponowane w sieci dyskontów jest bardzo tanie.

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro z Biedronki kosztuje w końcu zaledwie 99 złotych. To ułamek kwoty większości urządzeń tego typu. W tej cenie nabywca nie może więc spodziewać się szczególnych bajerów. Na przykład firma nie chwali się wprost, jaki typ przełączników wykorzystano przy budowie tego sprzętu.

Zobaczcie nasz test poprzedniej generacji tego modelu:

Wszystko wskazuje na to, że są to jednak modele firmy Unionbest. To zamienniki Cherry MX w kolorze niebieskim. Cechuje je więc przede wszystkim dosyć głośna praca i charakterystyczny przeskok przy klikaniu. W sam raz dla osób, które zajmują się na co dzień pisaniem - ale na dłuższą metę pewnie klawiatura zamęczy współlokatorów odgłosami.

Chińskie alternatywne przełączniki są też mniej żywotne od tych produkowanych przez niemieckiego giganta. Wytrzymają 30 milionów kliknięć. Tak naprawdę nie da się tego szybko wymęczyć i powinny popracować przez kilka lat. To spory wynik jak na urządzenie z tej półki cenowej.

Niebieski przełącznik w Hykker X Range Pro

Co jeszcze wiadomo o klawiaturze mechanicznej z Biedronki? To, że zdaniem firmy będzie stabilna. Całość osadzono na metalowej płycie, więc nie będzie się wyginać i przesuwać (ze względu na ciężar). W tej drugiej kwestii pomogą też gumowe zabezpieczenia na spodzie, zwiększające przyczepność do biurka.

Sprzęt ma 88 klawiszy - jest pozbawiony klawiatury numerycznej - a każdy z nich jest podświetlany. Na dodatek różnokolorowo, miłośnicy RGB będą zadowoleni. Pośród 10 trybów iluminacji znajdują się takie jak oddech (rytmiczne pulsowanie natężenia światła), wąż (klawisze świecą się po kolei) i błysk (to taki wybuch kolejnych LED-ów od miejsca kliknięcia do krawędzi klawiatury).

Hykker X Range Pro pokazywany z boku

Urządzenia będą dostępne w całej Polsce, w sieciach sklepów Biedronka. Na półki sklepowe trafią 16 grudnia w cenie 99 złotych. Poleżą na nich do 29 dnia miesiąca lub do wyczerpania zapasów. Zważywszy na okres świąteczny, można podejrzewać, że znikną znacznie szybciej, niż założył producent. Nawet jeżeli nie dotrzymają kroku najdroższym urządzeniom z rankingu klawiatur dla gracza.

Zobacz też:

Źródło: mPTech.

blog comments powered by Disqus
W Biedronce pojawi się tania klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro