PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Ciśnieniomierz Hoffen już w Biedronce - Niedrogi i pamiętliwy

Ciśnieniomierz Hoffen już w Biedronce - Niedrogi i pamiętliwy

W Biedronce można teraz kupić niedrogi ciśnieniomierz marki Hoffen. Sprzęt kosztuje naprawdę niewiele, bo zaledwie 59,90 złotych. W tej cenie oferuje możliwości i udogodnienia, które docenią nie tylko osoby starsze.

Hoffen KF-65B jest przede wszystkim w pełni automatyczny. To oznacza, że zarówno pomiar, jak i pompowanie dołączonego mankietu odbywają się bez ingerencji użytkownika. Jedyne, co pozostaje mu zrobić, to oczywiście złożyć całość, założyć rękaw na ramię i kliknąć przycisk startu.

Hoffen KF-65B - Ciśnieniomierz z ciekawymi funkcjami

Pora na przybliżenie konkretów dotyczących tego modelu. Wspomniany rękaw jest regulowany do 33 centymetrów. Sprawdzi się więc w przypadku większości użytkowników. Dużo ciekawsze są jednak parametry związane z pomiarem. Na przykład urządzenie jest w stanie badać nawet osoby o nieregularnym pulsie.

To znaczy takim, który różni się do 25% od średniego pomiaru. Gdy ta wartość zostanie przekroczona, na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu pojawi się odpowiedni symbol. Jeżeli chodzi o zakres pomiarowy - wynosi do około 37 kilopaskali w ciśnieniu krwi i od 40 do 199 uderzeń na minutę przy tętnie. Błąd w przypadku pierwszego może wynosić około 0,4 kilopaskali, a drugiego plus minus 5%.

Hoffen przy okularach - wyłączony

LCD pokazuje też kilka innych informacji, na przykład ostrzega przed złym wynikiem przez poruszenie ręką lub wskazuje, który profil osoby jest wybrany. Z tego ciśnieniomierza wygodnie mogą korzystać dwie osoby. Każdy z profili zapamiętuje do 192 przeszłych pomiarów. Hoffen KF-65B nie ma jednak możliwości zapisywania dat. Wszystkie wyniki można jednak sprawdzać z poziomu wyświetlacza.

Jeżeli nie zdążyłeś kupić tego produktu, sprawdź nasz ranking ciśnieniomierzy. Znajdziesz tam polecane urządzenia w różnych cenach.

Ten podświetla się w zależności od tego, jak bardzo stan badanego przekracza wskazania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Może mieć kolor zielony, żółty lub czerwony. To nie jedyna intuicyjna opcja. Jest też w stanie komunikować się głosowo, co zadowoli osoby niedowidzące. Informuje o wyniku i doradza, jak powinno się przeprowadzić badanie.

Ciśnieniomierz Hoffen na białym tle

W zestawie znajdują się 4 baterie AA i pokrowiec zabezpieczający całe urządzenie. Istnieje możliwość dokupienia osobno zasilacza. Sam sprzęt jest dostępny w Biedronce od 16 stycznia i poleży na półkach do 30. Chyba że ktoś go wcześniej wykupi.

Warto sprawdzić: TOP 7 Ciśnieniomierzy

Źródło: myphone.pl.

blog comments powered by Disqus
Ciśnieniomierz Hoffen już w Biedronce - Niedrogi i pamiętliwy