PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Stylowy gadżet na dzień dziadka lub babci

Stylowy gadżet na dzień dziadka lub babci

Zbliża się Dzień Dziadka, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Twoi Dziadkowie cenią swój komfort, ale jednocześnie interesują się nowinkami technicznymi? Telefon emporiaELEGANCEplus to idealny prezent dla każdego Seniora - nawet dla Babci.

Czasy, gdy przedmioty proste w obsłudze były duże i toporne należą do przeszłości. emporiaELEGANCEplus udowadnia, że prostotę działania można skutecznie połączyć z wyjątkowo eleganckim wyglądem i wysoką jakością wykonania.

W epoce wielofunkcyjnych smartfonów wielu z nas często czuje się zdecydowanie niepewnie, gdy przyjdzie nam korzystać z ultranowoczesnych dotykowych telefonów. Każdy z nas został przynajmniej raz przytłoczony ilością aplikacji i czuł bezsilność wobec niezrozumiałych komend. Jeżeli my miewamy takie problemy, trudno się dziwić, że nasi Dziadkowie niechętnie posługują się takimi telefonami.

emporia ELEGANCE plus

emporia ELEGANCE plus to telefon dla osób potrzebujących klasycznego telefonu komórkowego: do prowadzenia rozmów oraz wysyłania i odbierania wiadomości SMS.

Dla poprawy poczucia bezpieczeństwa użytkownika telefon wyposażono w dyskretny przycisk alarmowy, który zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej natychmiastowej pomocy.

Wbudowany moduł Bluetooth i radio FM czynią ten telefon jeszcze bardziej atrakcyjnym dla wymagających konsumentów.

blog comments powered by Disqus
Stylowy gadżet na dzień dziadka lub babci