PODPOWIEDZI:

Inteligentna waga już niedługo w Biedronce!

Inteligentna waga już niedługo w Biedronce!

Na półki sklepowe Biedronki trafi inteligentna waga. Oczywiście od marki głęboko powiązanej z tą siecią sklepów - Hoffen. Kosztuje naprawdę niewiele, a mierzy nie tylko ciężar ciała. Dzięki metodzie bioelektrycznej analizy impendancji zbierze wiele informacji o użytkowniku i przekaże je do telefonu.

Waga łazienkowa smart Hoffen została wyceniona na zaledwie 59,90 zł. Powinna pojawić się na półkach w Biedronkach całej Polski w najbliższy czwartek - 13 lutego. Tuż przed świętem zakochanych, więc może to pomysł na prezent walentynkowy dla niego? Nawet jeśli nie, to będzie można ją zakupić do 27 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Co charakteryzuje wagę łazienkową smart Hoffen?

Sprzęt jest prosty w designie. Czarna podstawa, spory podświetlany ekran LCD wyświetlający dane i cztery metalowe dyski, które te dane zbierają. Na tych elektrodach należy stanąć bosymi stopami - przepływający przez ciało prąd pozwala maszynie uzyskać informacje o stanie użytkownika.

To urządzenie przeznaczone przede wszystkim dla osób aktywnych i znajdujących się na diecie. Nie będzie tak precyzyjne jak sprzęty znajdowane na siłowniach lub w gabinetach dietetycznych. Pozwoli za to określić trendy zmian w ciele i odpowiednio się do nich dostosować.

Waga łazienkowa Hoffen przy ręcznikach

Waga łazienkowa smart Hoffen podaje między innymi takie informacje jak indeks BIA, zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej. Takie dane są dosyć istotne dla osób zajmujących się hobbystycznie i profesjonalnie sportem lub chcących zrzucić kilka kilogramów. Dzięki wadze użytkownik pozna też w przybliżeniu ilość wody i masy kostnej w organizmie.

To wszystko będzie bardzo przejrzyste za sprawą połączenia wagi przez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem. Aplikacja “Waga Hoffen Smart” pokaże analizę i statystyki na przejrzystych wykresach. Dzięki niej oszacujesz na przykład, jaka jest minimalna ilość kalorii, którą musisz przyswoić w ciągu całego dnia.

Źródło: Myphone.pl

blog comments powered by Disqus
Inteligentna waga już niedługo w Biedronce!