PODPOWIEDZI:

W nowym Bondzie pojawią się telefony Nokii - W tym model 3310

W nowym Bondzie pojawią się telefony Nokii - W tym model 3310

W najnowszym Bondzie zobaczymy urządzenia Nokii. Spółka HMD Global, do której należy między innymi owa marka, współpracuje z twórcami przygód niepokornego agenta brytyjskiego wywiadu. Jako oficjalny partner technologiczny nie tylko dostarcza na plan swoje telefony (także kultową Nokię 3310) i smartfony, ale również korzysta z marki w ramach globalnej kampanii reklamowej.

“Jedyny gadżet, którego potrzebujesz” to akcja związana z Bondem o tyle, że jej gwiazdą jest Lashana Lynch. W najnowszym filmie wcieli się w agentkę Nomi. Kampanię rozpocznie spot reklamowy, którego premiera odbędzie się już niedługo, bo 8 marca. HMD Global kładzie nacisk na to, że w 90-sekundowym filmie zobaczymy, jak Lynch radzi sobie (z pomocą smartfonów Nokii) w walce ze złoczyńcami.

Lasahana Lynch trzyma w ręce Nokię

- Kiedy miałam 10 lat, dostałam pierwszy telefon komórkowy i była to Nokia 3210. Dla mnie to był prawdziwy smartfon lat 90. Możliwość zmieniania obudowy i przycisków, połączona z grą w „węża”, była rewolucją! Po tym, jak zobaczyłam ogromny postęp, który stał się udziałem smartfonów Nokia przez te lata, zagranie Nomi, pomagającej ukazać światu nowy smartfon tej ikonicznej marki, było ekscytujące - mówi Lashana Lynch.

Współpracę pomiędzy HMD Global a twórcami “Nie czas umierać” ogłoszono na dwa tygodnie przed premierą najnowszych sprzętów marki Nokia. Na ekrany kin trafią więc nowości, które zaprezentowane zostaną po raz pierwszy 19 marca w Londynie podczas konferencji firmy. To miało być teoretycznie niedługo przed pierwszymi seansami filmu o Bondzie, ale plany zmienił koronawirus.

MGM, Universal and Bond producers, Michael G. Wilson and Barbara Broccoli, announced today that after careful consideration and thorough evaluation of the global theatrical marketplace, the release of NO TIME TO DIE will be postponed until November 2020. pic.twitter.com/a9h1RP5OKd

— James Bond (@007) March 4, 2020

Jak poinformował oficjalny profil na twitterze - MGM, wytwórnia Universal i producenci “Nie czas umierać” zdecydowali się przełożyć premierę filmu na listopad tego roku. To efekt rozprzestrzeniającego się wirusa, któremu ulegają kolejne większe spółki. Przez koronawirusa Sharp zaczął produkować maski, a kolejne firmy anulują eventy. Tym bardziej dziwi fakt, że Nokia Mobile wciąż planuje zorganizować wspomnianą konferencję. Chociaż wezmą w niej pewnie udział tylko wybrani przedstawiciele mediów związanych z telefonami.

Zobacz też:

Źródło: Twitter, arskom.pl

blog comments powered by Disqus
W nowym Bondzie pojawią się telefony Nokii - W tym model 3310