PODPOWIEDZI:

Zmyślna kampania RTV Euro AGD skierowana do Graczy

Zmyślna kampania RTV Euro AGD skierowana do Graczy

Sieć sklepów RTV Euro AGD ruszyła z nową kampanią promującą sprzęt komputerowy! Sieć była kojarzona dotychczas głównie ze sprzętem RTV i AGD, stąd też pomysł na wykorzystanie wizerunku byłych gwiazd e-sportu do promocji oferty sprzętu gamingowego. Zobaczcie, kto jest twarzą nowej kampanii i jakich okazji cenowych możemy się spodziewać.

Telewizory, pralki czy też lodówki... to głównie tego typu sprzęt jest najczęściej kupowany w polskiej sieci RTV Euro AGD. Klientami sklepów są głównie osoby starsze, stąd też pomysł na "skok" w kierunku młodszego pokolenia.

Już od jakiegoś czasu widać było nowy asortyment w ofercie sklepu. Pojawiały się komponenty komputerowe, monitory, oprogramowanie... Co prawda ceny były jeszcze wyższe od tych oferowanych w konkurencyjnych sklepach, jednak w miarę upływu czasu zaczęły się pojawiać coraz ciekawsze promocje. 

Słuchawki Steelseries w dobrej cenie

W końcu doczekaliśmy się dużej promocji na sprzęt komputerowy i dla graczy. Pod hasłem „Lepiej, jak jest więcej” (link do akcji) zespół złożony z polskich gwiazd sceny e-sportowej "Emeritos Banditos" wspiera działania promocyjne RTV Euro AGD. 

SPrzęt IT w dobrych okazjach cenowych na RTV Euro AGD

Na banerach reklamujących oferty zobaczymy twarze takich celebrytów jak Piotr „Izak” Skowyrski, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Paweł „Saju” Pawelczak, Mateusz „Pago” Pągowski oraz Damian „peVor” Kozioł.

gwiazdy e-sportu w kampanii RTV Euro AGD

Ciekaw jesteśmy tego, czy RTV Euro AGD pójdzie za ciosem i zacznie oferować np. swoje zestawy komputerowe... Złożylibyście w tym sklepie swój zestaw komputerowy?

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Zmyślna kampania RTV Euro AGD skierowana do Graczy