PODPOWIEDZI:

CANAL+ umila pobyt w domu swoim abonentom

CANAL+ umila pobyt w domu swoim abonentom

CANAL+ dołącza do dostawców usług, którzy pragną urozmaicić nam pobyt w domach. Korzyści dotyczą co prawda abonamentów tej platformy, lecz i tak są miłym gestem. Szczegóły w poniższym newsie.

Już chyba nikomu nie trzeba powtarzać, aby został w domu ze względu na szalejącą pandemię. U mnie akurat dużo to nie zmienia, bo i tak od wielu lat pracuję zdalnie przez większość dnia.

Są jednak osoby nie mogące wręcz wytrzymać w 4 ścianach. Właśnie dla nich często wyszukuję newsy dotyczące cyfrowej rozrywki. Tym razem z pomocą przychodzi CANAL+.

O co konkretnie chodzi? Klienci wspomnianej platformy - zależnie od swojego abonamentu - dostaną odkodowane kanały z wyższych pakietów telewizyjnych, a także dostęp do kolekcji filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat.

Jak to wygląda w praktyce? Oto rozpiska:

  • Użytkownicy pakietu Entry+ otrzymają dostęp do 22 kanałów z wyższego pakietu Start+ (m.in. 2 kanałów dziecięcych, 3 informacyjnych, 6 filmowych, 11 tematycznych).
  • Ci, którzy cieszą się pakietem Start+, dostaną dostęp do 37 kanałów z wyższego pakietu Comfort+ (m.in. 7 kanałów dziecięcych, 6 filmowych, 3 informacyjnych, 21 tematycznych).
  • A co z użytkownikami pakietu Comfort+? Otrzymają dopełnienie do pakietu Extra+ (m.in. 5 kanałów dziecięcych, 12 filmowych, 19 tematycznych).
  • Powyższe kanały są dostępne od dzisiaj, a kolekcja filmów od jutra.

Wygląda to całkiem nieźle. Cała akcja trwa do końca marca, więc abonenci CANAL+ nie mogą teraz narzekać, że nie mają co oglądać. Taki zastrzyk dodatkowych kanałów z pewnością niejednej osobie umili pobyt w domu.

Źródło: CANAL+

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
CANAL+ umila pobyt w domu swoim abonentom