PODPOWIEDZI:

Netflix się tnie? PLAY daje Amazon Prime Video za darmo!

Netflix się tnie? PLAY daje Amazon Prime Video za darmo!

Zostać w domu jest trudno, gdy brakuje rozrywek. Znudzenie może przerodzić się w frustrację, gdy wszystkie interesujące seriale zostały już obejrzane. A gdyby tak dać szansę innemu serwisowi streamingowemu? PLAY wyciąga rękę do swoich klientów i daje im Amazon Prime Video bez żadnych dodatkowych kosztów.

Serwisów streamingowych na polskim rynku jest całkiem sporo, choć pierwszym skojarzeniem jest Netflix. Według raportu Sandvine platforma odpowiada za prawie 12% ruchu na światowych łączach (źródło: CNN). Wiąże się to jednak z problemami. W obliczu większego zapotrzebowania na dostęp do serwisu przeżywa on oblężenie, co u części użytkowników wiąże się z przycięciami. 

W Europe sytuacja jego użytkowników stała się jeszcze gorsza. Mówiąc kolokwialnie: Netflix nie wyrabia i zawiesza na 30 dni streaming w wysokiej jakości. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę przypadków zakażeń koronawirusem nic nie wskazuje na to, by sytuacja uległa zmianie. Odkorkowanie platformy może nie nadejść szybko, a przecież świetne seriale tylko czekają, aż je uruchomimy na innym serwisie. 

Disney Plus nie dla Polaków - przynajmniej do 2021 roku, HBO podniosło cenę swojego abonamentu, a reszta usług swoje kosztuje. Dlaczego więc nie skorzystać z darmowego dla klientów PLAY dostępu do Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video w Play będzie dostępny za darmo przez pół roku

Jak uzyskać darmowy dostęp do Amazon Prime Video?

W ramach promocji PLAY dostęp do Amazon Prime Video mogą uzyskać wszyscy klienci posiadający abonament. Niezależnie od tego, czy jest on telewizyjny, internetowy czy telefoniczny. Wystarczy parę prostych kroków, aby zapoznać się z niedostępnymi nigdzie indziej produkcjami.

Klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić promocję w aplikacji Play24, w zakładce „Telewizja i wideo”. Po aktywacji nie pozostaje nam nic innego jak założyć konto w usłudze Amazon Prime Video, korzystając z linku otrzymanego SMS-em lub przekazanego w aplikacji. 

Ci, którzy chcą skorzystać z dostępu na telewizorze z PLAY NOW TV BOX, mogą to zrobić po wejściu w sekcję „Pakiety”. Po aktywacji warto sięgnąć po telefon - tam będzie czekał przesłany SMS-em kod, który po kliknięciu przekieruje do strony z rejestracją w Amazon Prime Video. 

Z oferty można skorzystać, jeśli dotychczas nie było się użytkownikiem serwisu Amazona. Na aktywacje mamy 30 dni od uruchomienia promocji. Skorzystają z niej także nowi klienci i ci, którzy przedłużają umowę. Po skończeniu darmowego, półrocznego okresu, cena za dostęp do Prime'a będzie wynosić 25 zł i będzie doliczana do rachunku.

Źródło: PLAY

blog comments powered by Disqus
Netflix się tnie? PLAY daje Amazon Prime Video za darmo!