PODPOWIEDZI:

Forza Street zadebiutuje 5 maja, ale czy zachwyci graczy?

Forza Street zadebiutuje 5 maja, ale czy zachwyci graczy?

Gry mobilne mają być zazwyczaj lekkie, przyjemne, ale przy okazji wciągające. Czy taka będzie długo wyczekiwana Forza Street? Zależy dla kogo...

Gry wyścigowe cieszą się sporą popularnością na urządzeniach mobilnych - i to praktycznie od zawsze. Już 5 maja lista gier tego typu wydłuży się o Forza Street, czyli tytuł bazujący na popularnej i cenionej marce Forza.

Ale tu już pewien zgrzyt... Okazuje się, że wspomniana gra mobilna nie będzie miała dużo wspólnego z symulatorem. Rozgrywka ma być zdecydowanie bardziej arcade'owa. Czy to źle? No cóż, to zależy. Niedzielnym graczom nie zrobi to większej różnicy, lecz fani serii będą zapewne trochę wkurzeni o uproszczenie gry, która jednak wywodzi się z serii bardzo realistycznych wyścigów.

Gra będzie darmowa, ale raczej nie liczyłbym, że postępy bez mikropłatności będą zadowalające - przynajmniej w stosunku do tych, którzy zapłacą za wirtualną walutę gry.

Forza Street (już nawet sam tytuł zalatuje mi rozgrywką arcade niczym z serii Need for Speed!) będzie dostępna w App Store, Google Play i Galaxy Store. Aktualnie nie wiadomo, co z Huawei AppGallery.

A w co Ty zagrywasz się na swoim smartfonie? Lubisz gry wyścigowe i czekasz na debiut mobilnej Forzy?

Źródło: Microsoft

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Forza Street zadebiutuje 5 maja, ale czy zachwyci graczy?