PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Nowy pad do konsoli Xbox One inspirowany grą Cyberpunk 2077

Nowy pad do konsoli Xbox One inspirowany grą Cyberpunk 2077

Kanadyjski oddział internetowego sklepu Amazon wprowadził do swojej oferty specjalną wersję pada do Xboksa One, którego wygląd inspirowany jest nadchodzącą polską grą Cyberpunk 2077. Kontroler pojawił się na stronie przed jego oficjalną zapowiedzią, ale dzięki temu poznaliśmy jego wygląd i cenę.

Gustowny srebno-czarny gamepad okraszony został logotypem fikcyjnej korporacji z uniwersum Cyberpunka 2077, a także wiele znaczącym napisem „no future”, a więc kultowym punkowym hasłem, świetnie opisującym dystopijną i futurystyczną rzeczywistość świata gry.

Dodajmy, że poza nowym wyglądem gamepad nie różni się niczym od standardowego bezprzewodowego kontrolera Xboksa One. Może więc on opcjonalnie korzystać także z połączenia przez standardowy kabel USB. Pad będzie też działać bez problemu zarówno z konsolą, jak i praktycznie z każdym komputerem PC z systemem Windows 10.

WedługAmazona kontroler zadebiutuje w sprzedaży 9 maja, a więc blisko pierwotnego terminu premiery Cyberpunka 2077, która na początku tego roku została przesunięta. Firmy CD Projekt oraz Microsoft nie potwierdziły jeszcze oficjalnie istnienia kontrolera, ale nastąpi to zapewne w niedługim czasie. Poznamy wówczas także jego cenę. Nie powinna ona jednak odbiegać za bardzo od ceny standardowego modelu.

design pada Xbox One z motywem Cyberpunk 2077

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 produkowany jest już od kilku lat przez rodzime studio deweloperskie CD Projekt Red. Tytuł zadebiutuje w sklepach 17 września tego roku i pojawi się równocześnie na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Polska superprodukcja ma ogromną szansę zostać najgorętsza premierą tego roku. Twórcy niedawno potwierdzili, że zamierzają wspierać grę przez najbliższe lata i w planach dla niej mają co najmniej dwa duże rozszerzenia.

A jeżeli na już potrzebujesz jakiegoś dobrego kontrolera, to zajrzyj do rankingu padów.

Źródło: Amazon Canada

Przeczytaj także:

blog comments powered by Disqus
Nowy pad do konsoli Xbox One inspirowany grą Cyberpunk 2077