PODPOWIEDZI:

Niezła maszynka do strzyżenia w Biedronce? Już niedługo!

Niezła maszynka do strzyżenia w Biedronce? Już niedługo!

Do sklepów sieci Biedronka trafi maszynka BaByliss. Strzyżarka do włosów firmy pojawi się na półkach sklepowych już niedługo, bo w poniedziałek 20 kwietnia. Nie jest to sprzęt przeznaczony do zastosowań profesjonalnych - oferuje za to 13 długości strzyżenia i bardzo niską cenę.

Maszynka do strzyżenia BaByliss Precision Cut E786E ma kosztować zaledwie 99 złotych. To stosunkowo niewiele jak za sprzęt tego rodzaju. Umiejscawia ją to w okolicach modeli z naszego zestawienia tanich maszynek do włosów do 100 złotych. Prezentuje się zresztą na ich tle całkiem ciekawie.

Maszynka do włosów z Biedronki? To chyba nie ściema

W okresie kwarantanny trudno jest się ostrzyc. Wiele osób ze względu na to, że ich ulubieni fryzjerzy nie mogą prowadzić działalności, decyduje się na najbardziej drastyczne i najprostsze rozwiązanie. Jest nim fryzura na jeża. Biedronka wychodzi im naprzeciw, sprzedając tanią propozycję od BaByliss.

Zbliżenie na głowicę BaByliss Precision Cut E786E

To niewielka maszynka ze wspomnianymi 13 długościami strzyżenia. Można ją regulować w zakresie od 0,5 do 24 milimetrów. To całkiem sporo, osoby zainteresowanie cieniowaniem, albo chcące utrzymać bardzo krótką brodę na pewno w pełni wykorzystają tę cechę urządzenia.

Oprócz tego istotniejszy jest fakt, że BaByliss Precision Cut E786E pracuje zarówno akumulatorowo, jak i sieciowo. Na baterii przez 60 minut, a na kablu bez przerw. Czemu to takie ważne? Dlatego, że w tej cenie raczej nie uświadczysz żywotnego akumulatora o krótkim czasie ładowania (tutaj wynosi 8 godzin). Jak już się zepsuje lub rozładuje, maszynką będzie można nadal się strzyc.

BaByliss Precision Cut E786E na zielonym tle

Producent poskąpił dodatków. Wiadomo, że to nie jest maszynka do włosów do 200 złotych, więc nie będzie miała szeregu głowic lub grzebieni. Jednak przydałaby się chociaż jedna dodatkowa nasadka. Zamiast tego przy zakupie nabywca otrzyma etui do przechowywania sprzętu. Dodatkowo należy wspomnieć, że ostrze jest zdejmowalne i można je myć pod bieżącą wodą.

BaByliss Precision Cut E786E grafika promocyjna

Golarka BaByliss Precision Cut E786E będzie dostępna w Biedronce od 20 kwietnia aż do 2 maja tego roku. Oczywiście pod warunkiem, że nie zostaną wyczerpane jej zapasy. Producent deklaruje, że na zakupiony sprzęt obowiązuje 3-letnia gwarancja.

Źródło: myphone.pl.

blog comments powered by Disqus
Niezła maszynka do strzyżenia w Biedronce? Już niedługo!