PODPOWIEDZI:

Limitowana cyberpunkowa edycja Xbox One X i słuchawek SteelSeries Arctis 1

Limitowana cyberpunkowa edycja Xbox One X i słuchawek SteelSeries Arctis 1

Partnerzy studia CD Projekt Red, pracującego nad grą Cyberpunk 2077 przedstawili limitowane wersje sprzętu inspirowanego produkcją Polaków. Microsoft pokazał nowy wygląd konsoli Xbox One X, natomiast firma SteelSeries bezprzewodowych słuchawek Arctis 1.

Cyberpunk 2077 - limitowana edycja Xbox One X

Kilka dni temu informowaliśmy o  limitowanej wersji pada do Xboksa One z motywem Cyberpunk 2077. Teraz wiemy już, że to nie jedyna sprzętowa niespodzianka, którą dla fanów gry przygotował Microsoft. W czerwcu do sklepów trafi bowiem limitowana edycja konsoli Xbox One X.

Nowy cyberpunkowy Xbox One X pod względem podzespołów nie będzie różnił się niczym od standardowego modelu. Jego największą atrakcją jest jednak unikalna obudowa, która naśladuje przetarte i zniszczone metalowe panele futurystycznego komputera. Atrakcją jest również wykonany fluorescencyjną farbą napis „No future”, który świeci w ciemności, a także dodatkowe lampki LED. Do zestawu dołączony zostanie również wspomniany już gamepad z motywem inspirowanym grą.

Cyberpunk 2077 - limitowane edycje SteelSeris Arctis 1

Na tym oczywiście nie koniec. Podobną tematyczną ofertę dla miłośników klimatów Cyberpunka 2077 przedstawiła firma SteelSeries. Producent przygotował dwie odmienne wersje świetnie ocenianych bezprzewodowych słuchawek Arctis 1.

Pierwsza z nich, o nazwie Johnny Silverhand Edition sprzedawana jest na stronie producenta w cenie 585 złotych. Ten wzbogacony tematycznymi akcentami czarno-szary model Arctis 1 stworzony został z myślą o Xboksie One, ponieważ zapewnia on dodatkowo wsparcie dla bezprzewodowego protokołu dźwiękowego konsoli. Producent dorzucił do zestawu przejściówkę ze standardowego portu USB konsoli na USB-C, z którego korzysta standardowy odbiornik headsetu.

Drugi wariant Arctis 1 o nazwie Netrunner Edition kupimy w tej samej cenie. Od pierwszego modelu różni go design i brak natywnego wsparcia dla komunikacji bezprzewodowej z Xboksem. Oba nauszniki headsetu okraszone są rzucającym się w oczy żółtym wzorem, w podobnym kolorze wykonany został również odczepiany mikrofon zestawu. Na wzmacnianej stalowej opasce urządzenia znalazł się też duży napis "Cyberpunk". Słuchawki współpracują z telefonami, komputerami PC oraz konsolami Nintendo Switch i PlayStation 4.

Poza tym SteelSeries przygotował zestaw trzech różnych kolorowych nakładek na nauszniki i opaskę dla słuchawek Arctis Pro, które testowaliśmy kiedyś.

Obie wersje słcuhawek Arctis 1 oraz zestaw akcesoriów dla Arctis ProŹródło: Microsoft, SteelSeries

Przeczytaj także:

blog comments powered by Disqus
Limitowana cyberpunkowa edycja Xbox One X i słuchawek SteelSeries Arctis 1