PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Dwa gratisy do sporych telewizorów Sharpa - Opłaca się kupić?

Dwa gratisy do sporych telewizorów Sharpa - Opłaca się kupić?

Do wybranych modeli telewizorów Sharpa można dostać jeden z dwóch gratisów. Producent z niewiadomych przyczyn nazywa je nagrodami (pewnie dlatego, że znacznie lepiej to brzmi), ale nie ma się co martwić. To nie loteria. Otrzyma je każdy, kto kupi sprzęt w odpowiednim momencie i go zarejestruje na stronie.

Co otrzymuje się za zakup telewizorów Sharpa i o jakie modele chodzi? Przede wszystkim promocją objęte są 65-calowe produkty z dwóch serii - BL i BN. Składają się na nie takie modele jak Sharp 65BL5EA, Sharp 65BL3EA, Sharp 65BL2EA oraz Sharp 65BN2EA, Sharp 65BN3EA i Sharp 65BN5EA (seria BN będzie dostępna podobno dopiero w połowie czerwca). Przy zakupie któregokolwiek z nich, można otrzymać dodatkowy telewizor lub bezprzewodowy głośnik.

Sharp 65BL5EASharp 65BL2EA
Sharp 65BL5EA w Media ExpertSharp 65BL2EA w Ceneo

Co dostaje się za zakup?

Za zarejestrowanie swojego nowego telewizora poprzed formularz zgłoszeniowy, nabywca otrzyma jeden z dwóch “gadżetów”. Akurat to słowo zawarte jest w cudzysłowie, bo można polemizować, że są to całkiem duże dodatki. Może tylko nie do końca w znaczeniu rozmiarowym - na przykład dorzucany telewizor ma tylko 24-cale.

24-calowy telewizor Sharpa w promocji z maja 2020

Wart obecnie z grubsza pół tysiąca Sharp LC-24CHG5112E to niewielkie urządzenie, stworzone do pokoju dziecka lub akademika. Nie ma sporej rozdzielczości (to okolice 720p, które przez YouTube już nie jest klasyfikowane jako HD), ale za to może się pochwalić optymalizacją ruchu, dzięki której obraz będzie wyglądał płynniej. 

Drugą opcją do wyboru jest bezprzewodowy zestaw głośnikowy. Sharp PS-919 dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych - białym lub czarnym. Ma w sumie oprócz wielokolorowego podświetlenia parę głównych zalet, czyli sporą moc i niezły czas pracy. 

Głośnik z promocji Sharpa maj 2020

Dzięki dużej mocy (130 watów) gra głośno, co na pewno przyda się podczas imprez (byle nie w lasach czy innych miesjcach, w których można odstraszyć dziką zwierzynę). Z kolei akumulator zasilający to urządzenie, nawet pomimo sporej zasobożerności, pozwoli się bawić według deklaracji producenta przez 14 godzin.

Czy opłaca się kupić te modele Sharpa?

O wiele istotniejsza jest kwestia głównego elementu całej akcji promocyjnej, czyli telewizorów. Oczywiście wraz ze sporymi rozmiarami (65 cali to nie w kij dmuchał, będzie kinowo nawet w dużym salonie) przychodzi duża rozdzielczość 4K, będąca powoli standardem na tej półce cenowej.

Właściwie główna różnica pomiędzy linią BL, a BN, zasadza się we wsparciu Dolby Vision i Atmos. Modele z serii BN korzystają z pierwszej z nich, aby poprawiać zakres tonalny, uatrakcyjniając czernie i biele. Wszystkie sprzęty jednak mają też opcję alternatywną w postaci HDR 10 i HLG.

65-calowy telewizor Sharpa z 4K grafika promocyjna

Co do Dolby Atmos - to rozwiązanie ma uprzestrzenniać dźwięk. Pierwotnie stworzone na potrzeby kin, teraz masowo trafia do telewizorów. Oczywiście technologia służy przede wszystkim poprawieniu immersji, symulując kule świszczące nad głową lub oddalone wybuchy. 

Z innych istotnych spraw - wszystkie telewizory mają technologie zapobiegające smużeniu (w sam raz do dynamicznych scen i sportu), a także pracują na bazie Androida 9.0. To ostatnie oznacza na przykład wsparcie dla Asystenta Google i sporego asortymentu aplikacji firmy. W maszyny wbudowane już jest oprogramowanie umożliwiające korzystanie z najpopularniejszych serwisów streamingowych, na przykład Netflixa, TVP VOD i Ipli.

Jeden z telewizorów Sharpa (model 65BL5EA)

Jak właściwie skorzystać z promocji?

Ostatnia sprawa, czyli sam proces korzystania z promocji jest stosunkowo łatwa. Żeby wziąć udział w akcji i dostać wymarzony mały telewizorek lub głośnik Bluetooth, podążaj za tym poradnikiem:

  1. Kup pomiędzy 20 maja a 30 czerwca wskazany wyżej model telewizora. Możesz skorzystać ze znajdującego się pod grafiką na początku strony linka prowadzącego do wybranego przez nas sklepu.
  2. Wejdź pod ten link do formularza zgłoszeniowego. Śpiesz się! Masz czas do 14.07.2020 a i Sharp deklaruje, że ma tylko 500 sztuk swoich “nagród”.
  3. Wypełnij go, zaakceptuj regulaminy i wyślij skan dowodu zakupu. Warto pamiętać o tym, że paragon lub fakturę należy zachować do momentu odbioru gratisu.
  4. Mały telewizor lub głośnik trafi do ciebie w ciągu 14 dni od zakończenia pracy komisji promocyjnej. Ta zajmować się będzie sortowaniem zgłoszeń najpóźniej do 31 lipca 2020 roku.

Źródło: Sharp.

Warto sprawdzić:

blog comments powered by Disqus
Dwa gratisy do sporych telewizorów Sharpa - Opłaca się kupić?