PODPOWIEDZI:

Motorola Razr 2 – Wyciekła specyfikacja nowego składanego telefonu Motoroli

Motorola Razr 2 – Wyciekła specyfikacja nowego składanego telefonu Motoroli

Do sieci wyciekła specyfikacja techniczna składanego smartfona Motorola Razr 2. Producent ma zamiar naprawić w nim błędy oryginału, który trafił do sprzedaży w ubiegłym roku i spotkał się z dość chłodnym przyjęciem, mimo niezwykle oryginalnego wyglądu i budowy, nawiązującej do starych modeli Motoroli z lat 2000.

Przez chwilę wydawało się, że składane smartfony okażą się prawdziwym hitem i wyznaczą nowy trend w projektowaniu telefonów. Klientów od tych urządzeń odstraszyły jednak wysokie ceny oraz nie do końca sprawdzona technologia, skutkująca licznymi problemami technicznym z ich elastycznymi ekranami.

Wśród dostępnych w sklepach składanych modeli najgorzej prezentowała się Motorola Razr, która odznaczała się niezwykle słabą baterią i kamerą, a także mało wydajnym procesorem, jak na jej zawrotną cenę powyżej siedmiu tysięcy złotych. Gdyby nie oryginalna budowa tego modelu, Razr poległby pod każdym względem w starciu z modelami ze średniej, a nawet niższej półki w naszejporównywarce smartfonów.

Według plotek Motorola nie chce porzucać linii Razr i szykuje się do wprowadzenia na rynek telefonu Razr 2 mającego w założeniach naprawić błędy poprzednika. Model wyposażony zostanie w chipset Snapdragon 765 z pełnym wsparciem dla sieci 5G oraz nieco większą baterię 2 2845 mAh, która wydaje się nadal niewystarczającą jak na dzisiejsze standardy.

We wnętrzu urządzenia znajdzie się 8 GB RAM-u oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Tylna kamera posiadać ma sensor 48 megapikseli produkcji firmy Samsung, a przednia 20 megapikseli. Motoroli Razr 2 wciąż daleko będzie więc do flagowców innych producentów. Jedynym aspektem, w którym im dorówna, zostanie z pewnością wysoka cena.

Oryginalna Motorola Razr

Motorola Razr 2 ma opuścić linie produkcje z zainstalowanym Androidem 10 i trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Telefon projektowany jest z myślą o Chinach oraz Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy, czy pojawi się on oficjalnie do sprzedaży w Europie, gdzie producent znany jest głównie dziękitanim smartfonom do 1000 złotych, takim jakniedawno testowana Motorola Moto G8 Power.

Źródło: androidauthority

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Motorola Razr 2 – Wyciekła specyfikacja nowego składanego telefonu Motoroli