PODPOWIEDZI:

Designerskie telewizory Samsung The Sero, The Frame i The Serif w Polsce

Designerskie telewizory Samsung The Sero, The Frame i The Serif w Polsce

Firma Samsung zapowiedziała, że do Polski trafią jej designerskie telewizory z serii The Sero, The Frame i The Serif. Modele te wyposażone są w wysokiej jakości ekrany QLED, unikalne ramki oraz opcje, takie jak możliwość ustawienia telewizora w orientacji pionowej.

Telewizory z serii The Sero, The Frame i The Serif pojawią się nad Wisłą w tym roku i według producenta są urządzeniami przeznaczonymi dla użytkowników, którym nie zależy tylko na dobrym obrazie, ale także na przykuwającym oko wyglądzie. Sugerowane ceny poszczególnych modeli nie są jeszcze znane, ale znamy przybliżone daty premiery niektórych z nich.

Samsung The Sero – wertykalny telewizor

Telewizor Samsung The Seri, dostępny w rozmiarze 43 cali, to najbardziej unikalna propozycja spośród opisywanych urządzeń. Świetnie opisuje go jego nazwa – „sero”, która po koreańsku oznacza "pionowy". Odbiornik zamontowany na dużej i stabilnej podstawie możemy bowiem ustawić w pozycji wertykalnej.

To eksperymentalne rozwiązanie pozwala oglądać zawartość stworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych, taką jak np. niektóre filmy na YouTubie czy krótkie klipy na TikToku. Dodatkową zaletą urządzenia jest również tryb portretu, pozwalający zamienić The Sero w ramę do obrazów lub różnego rodzaju animacji i wizualizacji. Telewizor pojawi się w polskich sklepach w lipcu.

Samsung The Sero

Samsung The Frame – obraz i telewizor w jednym

Największym atutem telewizorów QLED Samsunga z serii The Frame, które są obecne na rynku już od jakiegoś czasu, jest ich ozdobna drewniana rama, pozwalająca zamienić je w domowe obrazy. Specjalny tryb sztuka pozwala wybierać spośród tysięcy dzieł malarskich dostępnych w bazie danych, które stworzone zostały przez artystów z całego świata i wyświetlać je na ekranie TV, gdy z niego nie korzystamy.

Modele z 2020 roku, które trafią do Polski, zyskały nowe opcje technologie, takie jak Dual LED, zwiększającą kontrast obrazu. a także Multi View umożliwiającą podział ekranu i np. równoczesne korzystanie z czatu oraz oglądanie filmu. W sprzedaży dostępne będą TV o przekątnych 32, 43, 50, 55, 65 i 75 cali.

Samsung The frame

Samsung The Serif – designerski wygląd

Telewizory z serii The Serif powstały we współpracy z firmą braci Ronan & Erwan Bouroullec, uznawanych za jedynych z najlepszych projektantów przemysłowych na świecie. TV wyposażony jest w gustowną ramę, w biały lub niebieskim kolorze, a także minimalistyczne metalowe nóżki, dzięki którym postawimy go bezpośrednio na podłodze.

Producent chwali się świetną współpracą sprzętu z urządzeniami mobilnymi. Dzięki technologii NFC wystarczy, że położymy smartfona na górnej ramce, by błyskawicznie nawiązać połączenie i np. odtwarzać muzykę w dedykowanym do tego celu trybie ambient z efektami wizualnymi na ekranie. Podobnie jak The Frame modele z serii The Serif również posiadają funkcję Multi View.

QLED-owy ekran urządzenia wyświetla obraz w rozdzielczości 4K ze wsparciem standardu HDR10+. W polskich sklepach seria The Serif dostępna będzie w rozmiarach 43, 49 i 55 cali.

Samsung The Serif

Źródło: Samsung

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Designerskie telewizory Samsung The Sero, The Frame i The Serif w Polsce