PODPOWIEDZI:

Cyberpunk 2077 dopiero w listopadzie - Premiera przesunięta

Cyberpunk 2077 dopiero w listopadzie - Premiera przesunięta

Niespodziewanie polskie studio deweloperskie CD Projekt Red ogłosiło, że przesunęło aż od dwa miesiące premierę długo oczekiwanego Cyberpunka 2077. Gra pojawi się w sprzedaży dopiero w listopadzie tego roku.

Zgodnie z nowymi planami Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada i pojawi się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. To już kolejny razy, gdy twórcy zdecydowali się na opóźnienie premiery, która wcześniej planowana była na 17 września. Dodajmy, że na początku tego roku zapewniali, że gra zadebiutuje w połowie kwietnia.

CD Projekt Red zapewnia i uspokaja fanów, że Cyberpunk 2077 jest już od dawna ukończone i w pełni grywalne, a dodatkowy czas zostanie przeznaczony na dopracowanie tytułu i wyeliminowanie wszystkich możliwych błędów w kampanii fabularnej i questach, usterek w systemach rozgrywki oraz problemów technicznych.

Studio zapowiedziało przy okazji, że w pierwszej połowie przyszłego roku Cyberpunk 2077 pojawi się na nadchodzących konsolach Xbox One Series X oraz PlayStation 5. Osoby, które kupiły dzieło CD Projektu na poprzednią generację systemów Microsoftu i Sony, mają otrzymać darmowy update, pozwalający skorzystać im z posiadanej kopii także na nowych urządzeniach. Gra otrzyma także przynajmniej dwa duże rozszerzenia fabularne, a w dalszej przyszłości moduł zabawy wieloosobowej.

Dodajmy, że na 25 czerwca CD Projekt Red planuje specjalną transmisję wideo z nowymi materiałami z Cyberpunka 2077. W tym samym czasie w sieci powinny pojawić się też pierwsze zapowiedzi tytułu przygotowane przez dziennikarzy branżowych, którzy mieli ostatnio okazję pobawić się z jego wczesną wersją.

Źródło: CD Projekt Red

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Cyberpunk 2077 dopiero w listopadzie - Premiera przesunięta