PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Cyberpunk 2077: Polskie pre-ordery z bonusami!

Cyberpunk 2077: Polskie pre-ordery z bonusami!

Polski wydawca Cyberpunka 2077, czyli Cenega, ujawniła szczegóły przedsprzedaży w naszym kraju. Decydując się na zakup gry przed premierą, otrzymasz przeróżne dodatki - plakaty, steelbooki czy breloki. Zamówić można także figurki i ekskluzywne poradniki do tytułu.

Cyberpunk 2077 - co mówi Cenega?

Dystrybutor wydał oficjalne oświadczenie:

Książka w twardej oprawie od wydawnictwa Piggyback po raz pierwszy w historii ukaże się w języku polskim i będzie zawierać ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. Warto zaznaczyć, że cena polskiej wersji poradnika jest aktualnie najatrakcyjniejszą ceną na świecie! Z kolei figurki przedstawiające postacie głównego bohatera gry – V oraz Johny’ego Silverhanda mają ok. 24 cm wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, kultowego zespołu z Night City.

Jak widać, wydawca świetnie przygotował się do tej wyczekiwanej premiery i rozpoczęcia w Polsce przedsprzedaży.

Grafika przedstawiająca jedną z postaci w grze Cyberpunk 2077 - Silverhanda

Co dokładnie jest w ofercie?

Przede wszystkim steelbooki, czyli nic innego jak unikatowe opakowanie gry z dodatkową zawartością. Jest to oczywiście oferta specjalna, dostępna tylko i wyłącznie przy zakupie gry w pre-orderze. Do zestawu należą naklejki, pocztówki z Night City, a także mapa miasta. Cenega przygotowała trzy różne pakiety. W sklepach Media Markt i RTV Euro AGD dostępna będzie wersja Maelstrom. Możliwość odbioru edycji Valentinos gwarantuje zakup gry w Media Expert. Empikowi przypadł Voodoo Boys. Różnią się one wyglądem okładki.

Jeśli interesują Cię podobizny dwójki głównych bohaterów, także możesz zamówić je w Media Markt oraz Media Expert.

To samo tyczy się kupna poradnika do gry, o którym mowa w oświadczeniu dystrybutora.

Cyberpunk 2077 ma być dostępny od 17 września 2020 roku. Czekacie na premierę? Kupujecie w przedsprzedaży czy czekacie? Dajcie znać w sekcji komentarzy!

Dowiedz się więcej:

  1. GTA 5 za darmo dla użytkowników Epic Games Store
  2. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remastered - Oficjalna zapowiedź
  3. Remaster Mafii II? To praktycznie pewne!
blog comments powered by Disqus
Cyberpunk 2077: Polskie pre-ordery z bonusami!