PODPOWIEDZI:

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remastered - Oficjalna zapowiedź

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remastered - Oficjalna zapowiedź

Na fali odświeżania starych tytułów pojawiło się już kilka znanych gier, a kolejne zostały zapowiedziane. Do tego zacnego grona dołącza najsłynniejszy symulator jazdy na deskorolce. Ten wysyp niczym grzybów po deszczu zdaje się sprzyjać branży, mowa tu o świetnych remasterach serii Resident Evil czy ostatniego Call of Duty: Modern Warfare 2. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Tony Hawk’s Pro Skater jak feniks z popiołów?

Mówiąc delikatnie, ostatnie lata nie były przychylne dla cyklu. Najnowsza odsłona: Tony Hawk’s Pro Skater 5 z 2015 roku zebrała tragiczne oceny. Piątka miała być powrotem do korzeni. Pełna błędów i do tego niesamowicie droga. Pięć lat po premierze nadal kosztuje 91 złotych, chociaż nie pozbyła się opinii gniota, aktualizacje tego nie zmieniły.

Rzesza fanów miała ogromny żal do Activision i studia Romodo, a także nazwała produkcję skokiem na kasę oraz żerowaniem na nostalgii. W przypadku rebootu ma to jednak wyglądać inaczej.

Twórcy zapewniają, że wysłuchali rozgoryczoną społeczność i tym razem pracują, aby wiernie oddać rozgrywkę dwóch pierwszych części. W większości pojawi się także oryginalna ścieżka dźwiękowa, w celu jak najlepszego oddania klimatu.

Grafika z odświeżonej wersji pierwszych dwóch części Tony Hawk's Pro Skater

Czego i kiedy się spodziewać?

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remastered pojawi się w sprzedaży 4 września 2020 roku. Studio Romodo zajmujące się tytułem informuje, że znajdziemy w remasterze wszystko to, co posiadały pierwowzory i o wiele więcej. Przede wszystkim tricki deskorolkowe, które pojawiły się w późniejszych częściach. Usprawnieniu ulegnie tryb tworzenia własnego skate parku. W reebocie pojawi się też stara, dobra funkcja podzielonego ekranu oraz tryb multiplayer.

Produkcja zostanie wydana na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. Cena podstawowego zestawu, która zawierać będzie reedycję dwóch pierwszy gier serii, ma wynosić 39,99 USD - czyli około 170 złotych.

Osobiście mam z tą serią wiele wspaniałych wspomnień i jestem niezmiernie ciekaw, jak wypadnie odświeżona wersja. A wy, macie jakieś wspomnienia z THPS-em? Co myślicie o reboocie cyklu? Dajcie znać w sekcji komentarzy!

Źródło: youtube.com; polygon.com

Dowiedz się więcej:

  1. Remaster Mafii II? To praktycznie pewne!
  2. The Elder Scrolls VI dopiero za kilka lat - Bethesda potwierdza
  3. Xbox One S 1TB All-Digital Edition w promocji - taniej o 300 złotych!
blog comments powered by Disqus
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remastered - Oficjalna zapowiedź