PODPOWIEDZI:

Remaster Mafii II? To praktycznie pewne!

Remaster Mafii II? To praktycznie pewne!

Spragnieni powrotu gry o gangsterach z pierwszej połowy ubiegłego wieku, mają powód do radości. Pojawił się kolejny dowód na to, że dojdzie do reedycji drugiej części Mafii.

Co wskazuje na remaster Mafii II?

Po prawie dwóch latach przerwy pojawił się wpis na oficjalnym twitterze tytułu. Była to dość enigmatyczna wiadomość, zawierała bowiem jedno słowo - “Family” (tłum. Rodzina). W nadal aktywnej społeczności zgromadzonej wokół serii pojawiło się sporo szumu. Większość wskazywała na odświeżenie którejś z odsłon cyklu, z racji aktualnej mody na rebooty. Dzień później, 11 maja, kolejny twitt zawitał na tablicy, równie tajemniczy - “Power” (tłum. Moc; siła).

Screen z oficjalnego twiterra serii Mafia

Najważniejsza wskazówka to aktualizacja tytułu w brazylijskiej agencji ratingowej. Zostały tam dodane platformy, których dotychczas nie było - Xbox One, PlayStation 4 oraz streamingowa usługa Google Stadia.

W kwietniu w bazie danych koreańskiej agencji zajmującej się przydzielaniem kategorii wiekowej pojawiły się wpisy dotyczące Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. Pozostaje czekać na oficjalne informacje, które zapewne pojawią się niebawem, aby wykorzystać medialny rozgłos, który narósł w przeciągu ostatnich dwóch dni.

Druga odsłona słynnej serii od 2K Games zadebiutowała w sierpniu 2010 roku i została bardzo ciepło przyjęta. Wiele osób uważa ją za najlepszą część trylogii. Fani są więc na pewno bardzo podekscytowani na ponowne spotkanie z Vitto Scarlettim.

A Wy należycie do fanów Mafii? Co myślicie o prawdopodobnym remasterze? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: twitter.com; twistedvoxel.com

Dowiedz się więcej:

  1. The Elder Scrolls VI dopiero za kilka lat - Bethesda potwierdza
  2. Oświadczenie twórców DOOM Eternal o soundtracku - To niczyja wina!
  3. Assassin’s Creed: Valhalla - oficjalna zapowiedź już w sieci
blog comments powered by Disqus
Remaster Mafii II? To praktycznie pewne!