PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Assassin’s Creed: Valhalla - oficjalna zapowiedź już w sieci

Assassin’s Creed: Valhalla - oficjalna zapowiedź już w sieci

Jedna z najbardziej popularnych serii Ubisofta oficjalnie powraca. Wokół jedenastej części Assassin’s Creed było w przeciągu ostatnich kilku miesięcy sporo szumu. Zostało to wywołane przeciekami, które są już chyba nieodłącznym elementem okresu pomiędzy następnymi odsłonami gry.

Oficjalne potwierdzenie

Spekulacji nadszedł koniec. 29 kwietnia wydawca oficjalnie poinformował o premierze, która datowana jest na koniec 2020 roku, a także zapowiedział oficjalny zwiastun. Ten w sieci pojawił się w serwisie YouTube 30 kwietnia o godzinie 17:00. Gra ukaże się na komputery osobiste, Xboxa One, Playstation 4 oraz konsole nowej generacji - Playstation 5 i Xboxa X.

Czego się spodziewać po Assassin’s Creed: Valhalla?    

Twórcy podeszli do tej odsłony nieco inaczej niż zazwyczaj. W grze nie będziemy samotnym asasynem, a staniemy na czele oddziału wikingów. Na początku gry otrzymamy możliwość wyboru płci bohatera, fryzury, barw wojennych, a także zmodyfikowania elementów naszego wyposażenia. Eivor, bo takie imię nosi nasz protagonista, otrzyma do eksploracji otwarty świat, gdzie każda decyzja może mieć wpływ na losy całego klanu. Mapa zawierać będzie ogromne połacie lądu oraz Morze Północne.

Grafika promująca Assassin's Creed Valhalla

Producent tytułu zapowiada, że system walki zostanie usprawniony, aby jak najlepiej oddać bezwzględność ludów północy. Zaktualizowana zostanie również mechanika odpowiedzialna za żeglowanie znana z poprzednich części. Oprawa graficzna i muzyczna mają doskonale wprowadzać gracza w klimat średniowiecznej północnej Europy.

Seria Assassin’s Creed jest z nami już od 2007 roku. Jakie są wasze wspomnienia z serią? Oczekujecie na nowy tytuł? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: youtube.com, gry-online.pl

Zobacz więcej:

  1. Brothers in Arms doczeka się serialowej adaptacji!
  2. Crysis Remastered jednak bez Warhead
  3. Hello Games zapowiada kolejne aktualizacje do No Man's Sky
blog comments powered by Disqus
Assassin’s Creed: Valhalla - oficjalna zapowiedź już w sieci